1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Nejede a nejde (4)
Mikeš Profil uživatele + foto
4/7/2007 19:34:29
Mám problém, můj trabi nechce pořád jezdit. Mám vyčištěný karbec, svíčku to háže, statrér točí motorem, ale pořád to nechce chytnout. Už si fakt nevím rady. Díky moc za pomoc.
Andre Profil uživatele
4/7/2007 22:42:13
Asi by to chtelo trosku podrobnejc popsat...treba jestli to nestartuje zniceho nic, nebo si s necim hejbal nebo tak neco. V prvni rade zkontroluj kabely od svicek, nekdy nejsou poradne zastrceny v civkach, a nebo zjisti jestli de do karbecu benzin. Taky je mozny ze se ti treba uvolnilo lanko sytice v zapnuty poloze a motor je prechlastanej...uz placam kraviny, ale mozny je vsechno.
Mikeš
14/7/2007 11:10:58
No, startuje ale nechce chytnout. Motor podle mě nesaje benzin. Kamarád říkal, že to může být tím, že nětěsní kliková skříň, nebo vadný simerink. A co je simerink nevím. Ale motor před tím než jsem ho namontoval, dlouho stál. Ale není zadřenej.
adam133
7/8/2007 09:19:57
ked dlho stal nema zrejme kopresiu ,strekni to kazdeho volaca malinko oleju a skus,ale iba malinko,chvilku to bude dimit ale pojdeto,alebo mas potom nieco zo zapalovanim,pozri ci si nevimenil poradie cievok
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nejede a nejde

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist