1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Trabime.cz (3)
Piki
6/5/2007 21:50:57
Ověřená informace pro stejný závisláky,jako jsem já.Na modrých stránkách je od včerejšího večera výpadek na servru,zítra ráno by mělo být vše o.k.
Omluva adminům těchto stránek za tuto zprávu,ale jsme přece z jedný rodiny-trabantí.
Ahoj všem Piki
bozras
9/7/2009 11:44:15
Ahoj ponukam ubytovanie na ORAVE vo velkej loveckej chate.Chata má 5 izieb,kuchynu,wc,sprchy,krb,spoločenská miestnost+parkovisko v objekte.Chata sa nachádza v obci Párnica,okr.Dolný Kubín,poblíž Terchová,Oravský Podzámok...Všetko po ruke:potraviny,krčma,lekáren,autobusy,vlaky-toto všetko do 100 metrou.Hory,kopce,kupanie,turismus.Možnost usporiadania menšieho Trabi zrazu.Min.Kapacita:4-5 osôb , Max.Kapacita:10-15 osôb.Cena:5,97 eura 1 osoba 1 den-noc.Podrobné info:0907 339 297 , e-mail:lauretia1@atlas.sk , Skype:boratko2 Objednat si pobyt prosíme telefonicky-najrýchlejšia cesta k pobytu.
PhDr.Pavel Vydra
30/5/2013 10:31:42
Právě vyšla nová kniha Historie československých rallye díl II. Navazuje na již loni vydaný díl I. a opět je zde několik zajímavých fotografií i medailonů o Trabantech a jejich posádkách. Knihu I. i II. díl si lze objednat na email adrese vydra.pavel@email.cz nebo ji lze zakoupit u dobrých knihkupců po celé ČR.
Přílohy:  obraz0707.jpg (386,3 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Trabime.cz

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist