1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Pravdivy pribeh (2)
Pavel JHB Profil uživatele
10/1/2006 09:11:48
Obcas se nekdo rozcilujete, ze mate poskozeneho milacka. Toto je pravdivy pribeh jednoho kamarada, z jineho DF stary par hodin... Veskere dodatky jsou myslim zbytecne...
Ctrl/C+V
 
Ahoj přátelé,
 
protože nejsem žádný spisovatel, tak Vás všechny jen v rychlosti seznámím s tím jaké „lidi“ máme mezi sebou.
 
Včera večer jsem zaparkoval auto na vjezdu na zavřené parkoviště před poštou na Nádražní (podélně na chodníku), zhasnul světla a zůstal sedět v autě. Čekal jsem na manželku až přijede autobusem z Brna. Když jsem přijížděl k poště, všiml jsem si, jak se tam motá nějaká starší ženská (tak 50 let) s kolem. Na vjezdu jsem stál tak minutu, maximálně dvě a najednou slyším, jak něco drhne o bok auta. Vyběhl jsem z auta a uviděl tu ženskou v jedné ruce kolo v druhé klíče. Zařval jsem na ní: „cos to udělala!?!?“ Když mě uviděla, snažila se ujet, a do toho začala řvát: „pomoc, pomoc“ (v té době jsem si ještě myslel, že nevěděla, že jsem v autě, lekla se, a tak jsem měl čas jí zastavit). Pak se zastavila a začala se naparovat a řekla jen“ ty si myslíš, že když máš takový auto, tak si můžeš dovolit všechno“ a čekala, co já na to. Nevím proč jsem jí nezbil jako psa, prostě nevím. Zavolal jsem policii (158) a modlil se, aby přijeli dříve, než na ní doopravdy vlítnu a dokopu jí (těch 5 minut, než přijeli, totiž prudila takovým způsobem, že jsem musel jít od ní dál, abych jí moc neslyšel). Než přijeli, tak jsem si mohl prohlídnout šrám na obou dveřích (něco málo přes metr a až na plech). Policajti přijeli, všechno sepsali, ta ženská všechno přiznala, ale prudila i ty policajty takovým způsobem, že to rozcházeli na chodbě (trvalo to do 23:02), a konečné zhodnocení bylo: „ Máte asi smůlu, tuhle paní známe, dělá pomocnou sílu v hospodě a tam se nají a napije a na víc nemá. Moc nepočítejte, že by vám něco uhradila“.
 
Moje reakce byla jasná: „Takže kdybych jí tam zkopal, tak jsem na tom s penězi stejně, akorát jsem si mohl ulevit“.
 
To, co jsem se ale dozvěděl vzápětí, mě úplně dorazilo. Přátelé, padnul jsem na zadek. Omyl byl v tom, že jsem si myslel, že ta kráva si ze závisti chtěla udělat jen radost, ale mimo protokol jsem se dozvěděl následující: ta ženská věděla o tom, že sedím v autě, to auto podřela proto, abych na ní vlítnul a nafackoval jí, na což byla připravená, s tím že se nechá ošetřit v nemocnici, půjde marodit a já jí budu živit minimálně přes zimu (s tím že budu mít na krku obvinění z ublížení na zdraví).
 
Co dodat?
 
Škoda na autě přibližně 10.000 Kč a já jsem byl schopen vraždit celou noc. Policajti, i přes to, že ví, že už možná dneska jí někdo jiný s odřeným autem dokope a ona se pak bude celou zimu v pohodě válet doma, nemohou nic dělat.
 
Mějte se fajn a přeji Vám všem, abyste tuto a jí podobné „lidi“nikdy nepotkali.
Miloš Ducháček Profil uživatele + foto
10/1/2006 11:07:35
Tak to fakt super.
Holt jí naložit zmlátit jí někde bez svědků.
Takovejch případů je bohužel víc.
 
Taky nejsem spisovatel, ale jednu "dvoutaktní" pžříhodu mám taky.
 
V Plzni stál v jedné ulici Trabantík a rok si ho nikdo nevšímal. Až jednou na procházce jsem potkal kluka, co zastavil u něho čí je a samozřejmě byl jeho. Tak jsem ho nepojízdného koupil za 500 Kč a odtlačil ho pár metrů za činžák. Nechal jsem ho tam asi týden a po týdnu výzva Městské Policie. Nechal jsem to být, že si ho zprovozním a odvezu si ho na chalupu. Tak jeden výkend jsem na něm dělal, motor jsem rozchodil, tak za hodku a hned měšťáci. Báby neměli co dělat, koukaly z okna a naprášily mě. Po vysvětlení, že ho rozchodím a odvezu ho co nejdřív po sepsání v pohodě odjeli. Jenže jsme měli dovolenou a odjeli jsme na týden na dovču. Po návratu z dovolené tam samozřejmě miláček nebyl. Městská ho neodtáhla, tak jsem zašel za bývalým majitelem esli něco neví. "Že joooo, nejdřív ho viděl na rohu ulice, pak stál dokonce za ním kde parkuje a že si myslel, že se ho pořád snažím uvést do chodu. Tak opravdu nevím kde skončil. Nikdo nic neviděl, nic neslyšel, tak ho asi zapřáhli za koně naši černí spoluobčané a kočují s ním někde po Evropě.
Tak alespoň doufám, že tomu dotyčnému také někdo udělá šrám na autě a ta rýha bude mít naopak užitečný význam !!??!!
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Pravdivy pribeh

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist