1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Výměna předního pera (4)
Regulos
8/8/2005 09:02:42
Podařilo se mi sehnat fungl nové péro na mpřední nápravu, s velkou radostí jsem ho namontoval místo starého, značně vytahaného. Ale dost jsem se vyděsil ze změny v chování auta na silnici. Najednou strašně plave a držet ho v rovné stopě vyžaduje neustálé korekce vpravo-vlevo. A začaly se zahřívat přední pneu... Je možné, že by se výměnou pružiny tak radikálně změnila geometrie?
VlaVla Profil uživatele + foto
8/8/2005 14:24:15
Před pár lety udělal můj dobrý kamarád tuto výměnu těsně před cestou na dovolenou. Během několika málo tisíc kilometrů ojel zcela nové pneumatiky na krajích tak, že je mohl vyhodit. Takže podle mně to má vliv na geometrii naprosto zásadní.
Pavel JHB Profil uživatele
12/8/2005 22:36:47
Pokud plave, tak je velka rozbihavost. Nepiskaji ti v nekterych zatackach i
pri pomale jizde gumy?
laaaci
13/8/2005 13:45:32
Urcite to ma vplyv na geometriu.Ja som to menil tiez a ked sme kontrolovali geometriu, bola tam znacna vychylka.Takze odporucam ist si ju nastavit
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Výměna předního pera

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist