1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
co se spatnymi prahy??? (4)
Vrbis Profil uživatele + foto
5/6/2005 09:39:44
Hoďa ... pravda pravdička ... většinou ale bývá špatný jen ten kus kolem tyče na hever ... pokud není celá část vlaštovky pryč, tak vyřežu špatný železo a celou část nahradím novým kusem .. buď plechem nebo částí vlaštovky .... pokud dělám nové prahy, díry na hevery zaslepuju a doporučuju používat malý panenkový hever ... nenamáhá oproti klasickýmu heveru práh v místě, kde je navařená ta trubka a navíc se může zvedat auto i na mírně nerovné ploše.
Hoďa
4/6/2005 21:26:51
ale jak píšeš tak ti zajel hever do dveří ale to už je vlaštovka,v prahu je jen jedna díra pro hever.tak druhá je ve vlaštovce,hned před tím svárem jak je to k sobě svařeno.při pohledu ze předu.
Vrbis Profil uživatele + foto
4/6/2005 21:14:09
Spodní i vrchní část prahů stojí kolem 200kč. Potřebuješ horní a dolní kus na každou stranu. Pokud ti projel hever až nahoru tak bych ho vyměnil. Není to tolik práce a lepší nový než opravovat a záplatovat.
xxx
4/6/2005 20:30:09
trabi kteryho delam je celkem zachovalej kousek!Bohuzel,kdyz sem dneska vymenoval pichle kolo,abych ho mohl dovezt na novy lak!Zajel hever az kousek do dveri,takze je celkem zvohnul!Nastesti se po sundani zase narovnaly,ale ty prahy sou skoro jedina vada!kolik by stala vymena???diky za odpovedi!
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: co se spatnymi prahy???

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist