1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Tacho (2)
Tomas BB, SK
3/6/2005 12:25:17
Mozno blba otazka, ale aj tak sa spytam :-) Mam uplne nove tacho (Ivosh vie :-)) nabehane 000001 km. Po zalozeni sa najprv neochotne ale predsa rucicka rozhybala, sprvu skokovo, po case to ako-tak uslo (ale ziadna slava). Ovsem chyba je ta, ze v pravidelnych intervaloch (cca 1 az 2 sekundy) rucicka prudko poskoci a zase sa vrati do povodnej polohy. Vse je spravne namazane, s inym tachom to nerobi. Zatial som na nom nabehal poctivych 5 km. Myslite ze aj tacho treba zabehavat alebo je chyba inde? Ma s instalaciou uplne noveho tacha niekto taketo skusenosti? Je totiz velmi pekne a bolo by ho skoda odlozit naspat do skrine koli neuspokojivej funkcnosti :-(
Přílohy:  doska1.jpg (95,0 kB)
HaD
3/6/2005 23:06:40
Teoreticky by mohl být křivý hliníkový hrníček, který je připevněn na osičku ručičky, uvnitř něj se točí magnet, který by mohl občas dřít o tento hrníček a tak házet ručičkou, ale u "novýho" tachometru by to být snad nemělo.. (když ho však nikdo předtím nepoužíval, tak je možné všechno...)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Tacho

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist