1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

depozit (3)
patrik sauer Profil uživatele + foto
21/6/2015 08:54:23
Zdravim,mam dotaz mam delsi dobu spz v depozitu a slysel jsem ze je musim do konce roku vytahnout jinak mi je zrusi.je to pravda?diky
habr Profil uživatele
21/6/2015 19:04:37
To je pravda pouze částečně. Je potřeba nastudovat zákony a pokud jste líný číst (je to vaše povinnost) tak mnohem jednodušší je zajít tam, kde máte doklady deponované a tam se přímo zeptat. Zde na stránkách se dozvíte mnoho informací, ale depozit za Vás tyto stránky nevyřeší, musíte zvednout zadek a jít tam, kde se to bude finálně řešit. Hlavu Vám neutrhnou, informovat je jejich povinnost a žijí z našich daní. Co si na nás vezmete, když Vám neodborně poradíme a Vy přijdete o auto a navíc vyfasujete až 50 000 korun pokuty? Myslíte, že ten co Vám zde radil Vám na pokutu přispěje?
SVĚDECTVÍ ÚVĚRU OBDRŽEL
1/6/2018 18:19:38
Pro mě, půjčka mezi zvláště, nikdy neexistoval. Ale nutit je, aby o něm slyšet pořád na fórech a blozích, tenhle vypadal vážně, a zamířil jsem směrem k němu .
To mi dal bez obav půjčku 17000€ podle práva evropské ve Francii. Radím vám udělat správně, aby nedošlo k pádu na špatné věřitele.
Děkuji všem těm, kdo nesou svědectví k němu. Pan BARROS je opravdu referenční. můžete bez obav kontaktovat na jeho e-mailovou adresu: fb06.1961@gmail.com
Nezapomeňte mu říct, že jsi přišel od Benedikta
Přílohy:  de.jpg (36,3 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: depozit

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist