1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Dovolená trabantem, parta kluků se asi zbláznila (1)
Michal Landsman Profil uživatele
31/7/2014 13:39:44
Zdravím,
 
jelikož se tu všichni zajímáme o auta, rád bych Vám představil jednu zajímavou partu a jejich výlet.
 
Kluky dlouhodobě podporuji a chtěl bych je ukázat lidem, pokud se Vám jejich příběh bude líbit, budeme moc rádi, pokud je zveřejníte na facebooku, odkazu, či jinak podpoříte. Kluci se Vám rádi odmění zpětnou propagací na facebooku, autech :)
 
Chtěl bych Vám představit jednu zajímavou partu.
V dobách, kdy mladí lidé rádi sedí u videoher, baví se na večírcích a stěžují si na každé nepohodlí se objevila zvláštní skupinka, která se baví jinak. Jsou to nadšenci do aut a starých motorů.
 
Mají rádi starší, legendární auta. Baví je kontroverze, je to výzva!
 
Minulý rok společně zrenovovali auto, pro běžného člověka na první pohled na odpis. Byl to Trabant, téměř 30 let starý. Dostal oranžovou barvu a jméno "Tajlang".
I když o vozítku dá se říct nic nevěděli ještě v létě, po asi 8 měsících práce, se s ním podívali k hranicím Ukrajiny. Posílali nadšeně novinky z cesty na face book a lidi je sledovali, fandili jim. To byl jejich první výlet a nadchli se pro takové cestování.
 
Co muselo přijít - další Trabant, tedy vlastně Trabanti! Kluci za 10 měsíců vdechli díky sehnaným dílům nový život pětatřicetiletému "Frankovi", který se probudil v červeném laku.
 
Rozhodli se pro další netradiční dovolenou - výlet dlouhý 4 000 kilometrů právě jejich dvěma Trabanty. Co by to však bylo za dovolenou bez pohledné ženy na sedačce spolujezdce, že? Kluky objevila nadšená fotografka Rozárie Velková, nápad se jí líbil, tak se za nimi vypravila na Vysočinu okouknout dvě křiklavě barevná, dvouválcová vozítka.
 
Bylo domluveno -1 .8.2014 se odjíždí směr Lotyšsko! Kluci začali shánět podporu u firem, kterým se kontroverzní nápad líbil. Dnes jsou trabanti polepení samolepkami příznivců a čekají na slavnostní odjezd.
 
Celá cesta bude zase focená a natáčená a fanoušci budou moci sledovat partu nadšených motoristů na jejich facebooku. Pokazit se může cokoliv, kdykoliv.
Parta s sebou veze pouze pár náhradních dílů.
Co myslíte, zvládnou to?
 
Těší nás každá podpora! :) Místo na samolepky ještě je :)
 
https://www.facebook.com/events/420039884801432/
https://www.facebook.com/tamazasezpet?fref=ts
Přílohy:  599ebbe23a54c451cab9045cae6429e7.jpg (193,0 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Dovolená trabantem, parta kluků se asi zbláznila

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist