1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Odhlášení TP (2)
Roko Profil uživatele
21/4/2014 11:56:58
Odhlášení TP .
Dobry den . Rozhodl jsem se že si pořídím trabanta a koupil prvního který vypadal slušně . Bohužel jsem později zjistil ze má dost sežranej spodek a rozhodl se ho rozebrat na díly . S původním majitelem mam smlouvu a ještě nebylo auto dáno do polopravd na něj . On ho koupil asi před dvěma lety a nepřihlásil to na sebe . Jen platil pojistku . Já teď potřebují vědět jak mám postupovat s odhlášením papírů . I když se mi zdá že je to škoda ale zatím je nikdo s ne zaplacenou konání nechce . Ovšem pokud se člověk snaží tak ji vůbec platit nemusí . Všem děkuji za informaci .
habr Profil uživatele
22/4/2014 09:35:32
Vy nemuze nic odhlasovat, protoze papirove nic nevlastnite! Pouze posledni platne zapsany majitel nebo jim zmocnena osoba muze provest pravni ukon - trvale vyrazeni vozidla z evidence. K tomu je potreba ovsem protokol o ekologicke likvidaci vozidla ktery se ziska predanim vozidla do prislusneho likvidacnio strediska kde budou porizeny 3 fotografie kompletnosti vozidla a jeho VIN, do protokolu bude uvedena skutecna vaha vraku a seznam nedodanych hlavnich casti, takze se muze stat, ze majitel donese na registraci protokol ve kterem bude napsano, ze vrak byl bez motoru a registrace nebude provedena pro necelistvost, navic likidovane vraky a ani jejich evidovane dily nemohou byt pouzity do dalsiho provozu /cislo motoru, VIN/.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Odhlášení TP

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist