1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

slabý výkon trabant 601 S (4)
Radek Servus
10/3/2014 18:45:42
dobrý den potřeboval bych vědět číím to je že můj trabik 601 S má strašně malý výkon motor je po generálce ale předstih sem seštelovával znova ale nevíím jestli přesně . motor šlape ale má malý výkon a nejde mooc do otáček a svíčky jsou černé . děkuji za odpověd
Eda Profil uživatele
10/3/2014 21:38:42
Možností je několik - ucpaný zadní tlumič - rozpojit a trubku přidrátovat u ruční brzdy, projet, měla by to být raketa. Nebo můžou být namontovany špatně šoupátka - motor nejde do otáček, auto jede max. 85 - 90 km/h, Nebo zapalováni není seřizeno, nebo karburátor - sytič nedovírá - podívat se na karburátor zda při vypnutém sytiči je klapka vracená, nebo vypadl bowden.
Radek Servus
11/3/2014 18:46:14
sundal jsem zadní dííl výfuku a je to lepší ale svíčky jsou černé je to asi bohatá směs ale nevíím jestli mám ten šroubek na bohatost směsi vyšrubovat nebo zašrubovat ???
Eda Profil uživatele
11/3/2014 20:32:53
Šroubek se odjistí kontramatkou ( někdy je jen pružina), a zašroubuje se na doraz. Pak se povolí o dvě a půl otáčky. To je základní nastavení. Pokud motor (teplý) po vypnutí nastartuje bez sytiče a přidávaní plynu je to v pořádku, pokud né tak se povolí ještě o půl otáčky, nemělo by jít o více jak jednu ( max. o tři a půl).
Taky záleží na vyšce hladiny v plovákové komoře.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: slabý výkon trabant 601 S

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist