1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

rada (2)
Denisa
4/2/2012 16:01:05
kdyz si chci nalepit carbonovou folii cerne barvy na predni kapotu,strechu a zadni kapotu na osobni automobil cervene barvy,musim nekde nahlasit zmnenu??
habr Profil uživatele
5/2/2012 00:17:06
To záleží na technikovi v STK. Jeden to může nechat být a druhý to může považovat za kombinaci barev a označí to za závadu legislativní, nesouhlasí barva vozidla, zapíše to jako kombinace červeno-černá a uvede jako závadu B kdy musí být do měsíce provedena změna v TP i ORV a pak opakovaná technická za necelé 200,- Kč. Toto je zrovna věc, kterou nelze objektivně hodnotit, není na to nějaké měřítko, takže hodnocení může být volné. Mnohokrát stačí jen jiná barva střechy a už musí být zapsaná.
 
Pokud by jste chtěla problémům předejít, tak musíte absolvovat registrační prohlídku na STK, tam si necháte do protokolu zapsat novou barevnou kombinaci a s tím Vám magistrát udělá zápis do TP a ORV. Bez prohlídky (registrační do 200,-) Vám zápis (50,-) neudělají.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: rada

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist