1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Spojka klze (2)
Vlado
4/5/2009 13:24:06
Zdravim vsetkych, na traktore s trabantovym motorom mi spojka chytala hned hore pri malom stlaceni pedala. Zaujimave ze pre dobre radenie je potrebne dosledne stlacit pedal. Teraz ale uz spojka preklzuje-motor nezdochne na 3 pri zabrzdenych kolesach. Da sa to este nastavit, alebo je nutna vymena spojky?
Eda Profil uživatele
4/5/2009 20:42:58
Pokud nejde povolit seřizovací šroub tak je konec. Otázka je jestli není prasklá kruhová pružina na přítlačném kotouči, nebo jestli tam nezatekl olej. Jednoznečně je třeba vyndat motoz a podívat se na ni. Doporučuji před montáži přítlačného kotouče ho položit na desku a šlápnout na střed a překontrolovat pružinu - jestli se někde oběví prasklina při zmáčknuti, je kotouč na výměnu.
Nevypínaní spojky ze začátku, mohlo být tím, že obložení mohlo být nanytované zvlněné - mělo tloušťku jako 8 a více mm a při vypnutí ještě dřelo.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Spojka klze

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist