1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Motor namá výkon (5)
Vladimír Junek Profil uživatele
18/1/2009 11:55:05
Dobrý den , poprosím vás o radu a vysvětlení .Můj motor má seřízené zapalováná , svíčky a kabely v pořádku . Při jízdě motor nemá výkon a i menší kopeček sníží otáčky natolik , že musím řadit 3 , ale když vytáhnu za jízdy sytič asi o 1/3 ta jede uplně normálně a táhne i do kopců . Včem je problém?Podotýkám , že svíčky mají při jízdě baz toho přídání sytiče cihlovou barvu .Díky za každou radu a vysvětlení této závady .
Eda Profil uživatele
18/1/2009 18:52:10
Může to dělat ucpaný zadní tlumič výfuku. Povol spoj mezi trubkou a zadaním tlumičem a rozpoj to. Trubku přivaž k lanku ruční brzdy, aby se neulomila. Projeď to a uvidíš zda se jízdní výkon zlepšil. Když auto pojede, je ucpaný zadní tlumič a je nutno ho vyměnit ( vyčistit ). Je to trošku hlučnější, ale dá se to snést.
P601
18/1/2009 22:27:58
Ja mel podobny problem. Vycistil jsem karburator a bylo po problemu.
Vladimír Junek Profil uživatele
19/1/2009 16:32:52
Karburátor jsem vyčistil a nic , výfuk jsem objednal dnes u p.Kytky tak by měl do konce týdne přijít , a muže mi někdo vysvětlit to s tím sytičem . Jak to , že to potom jede a táhne normálně , vždyť by se měl motor uchlastat nebo snat ne?
Herolttt
17/2/2009 17:18:04
Zdárek taky jsem měl stejnej problem a bylo to zadělanejma sítkama v přívodu paliva do karbece.vyčistit dát nový a zas to jezdí
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Motor namá výkon

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist