1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Nejbližší prodejna Olomoucko a okolí (4)
Bobecek
21/8/2008 11:56:46
Chtěl bych se zeptat, kde je nejbližší prodejna náhradních dílů na Trabiho v okolí Olomouce, Šternberka apod. Děkuji za odpověď.
Tomas
22/8/2008 12:00:25
Tak v OL,kraji o zadne prodejne nevim,nejblizsi je v Ostrave nebo Brne,zalezi co zhanis,mozna bych to nasel doma aj Já.Ozvi se na mail.
Ivosh Profil uživatele + foto
22/8/2008 13:32:57
V OL na Pavlovické nebo Chválkovické je někde prodejna, která má sloužit jako náhrada (neúplná) bývale prodejny p. Doseděla. Zkus zavolat na číslo: 585 314 036, pan Mohapl. Kdysi jsem s ním mluvil po telefonu a říkal mi, že tam má díly na tráboše. Když tak dej vědět, jak jsi dopadl a zda tam něco ještě mají.
Bobecek
23/8/2008 06:43:22
Ta prodejna je již zrušena, p.Doseděl měl dvě na proti sobě, Jedna byla velká, zaměřená spíše na novější vozy a druhá malá, tam byli díly na Trabi, Wartburg, Lada, Vaz apod.
Na číslo určitě zavolám, a dám vědět, jak jsem dopadl. Díky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Nejbližší prodejna Olomoucko a okolí

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist