1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Zaseklá jehla v karburátoru (3)
Pita
1/7/2008 05:53:38
Díky Ivoshi mrknu na to...
Ivosh Profil uživatele + foto
20/6/2008 09:50:04
Jehla se bude zasekávat z nějakého důvodu. Může to být např. znečištění nebo deformace. Pokud by nepomohlo ani důkladné vyčištění jehly případně úprava jejího tvaru, doporučil bych vyměnit celý jehlový ventil za jiný (funkční). Pozor pak na správné seřízení ventilu vzhledem k hladině paliva v plovákové komoře.
Pita
20/6/2008 07:08:20
Zdravím Vás vážení TRABI, mám potíže s jehlou u karbce ( 28H1-1) už se mi dvakrát stalo, že jsem po vypnutí motoru a opětovném nastartování nemohl motor rozběhnout. Jehla byla zaseklá. Prosím Vás o radu ja na tu jehlu aby se nezasekávala?
Děkuji a jsem s pozdravem
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zaseklá jehla v karburátoru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist