1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Základní informace (3)
HaD
19/9/2007 00:15:40
Ještě bych dodal:
Olej se dává v poměru 1:50 (tj. 1litr oleje na 50litrů benzínu), na lahvi ve které koupíš olej bývají většinou stupnice pro různé poměry.
Vypínání tankovací pistole funguje nezávisle na tom, do čeho tankuješ. Protože ale Trabant nemá napouštěcí hadici do nádrže, ale víčko přímo na nádrži, tak pokud pistoli zasuneš "na doraz", natankuješ tak půl nádrže - musíš držet pistoli nahoře u hrdla, pak natankuješ i plnou. Olej se lije do nádrže před tankováním! Např. na benzince chceš tankovat 10litrů, tak do nádrže naliješ příslušné množství oleje a potom tankuješ benzín - proudem benzínu se olej rozmíchá, kdybys to dělal naopak, tak olej "padne" ke dnu a až za jízdy se bude rozpouštět, což je nežádoucí.
Juch Profil uživatele
18/9/2007 22:06:40
nejlepší asi bude když si přečteš jednu příručku k trabantu.Tam je vse na co se ptáš popsané i s obrázky. Třeba je někdo z tvého okolí, tak ti muže poradit.kdo trabika má.
 
1. Kolik je benzinu ? otevřít kapotu, nadrž a použít měrku k tomu určenou.
2. benzín se ředí s olejem do 2taktu např nějakej TS od mogulu
3.Pokud již 6V baterka nedrží, tak kup jinou 6V,nemusí byt nová, ale dej jinou lepší 6V. při montáži 12V semusí udělat několik uprav...zapojit ji na pul nejde..jak si psal.
4. automatické vypínaní u napouštěcí hadice bude fungovat. nádrž je na 24l, resp na 26litru paliva.
Milan
18/9/2007 10:38:20
Ahoj, budu zkoušet Trabanta 601 (ještě jsem s ním nejezdil) a chtěl bych se zeptat někoho zkušenějšího: 1. Jak poznám kolik je tam benzínu, 2. Jak se mixuje (stačí nalít olej i benzín do nádrže, nebo se musí napřed v kanystru promíchat)? 3. Původní akumulátor už moc nedrží, dal by se tam dát 12 V a zapojit ho jen půlka (3 články)? 4. Při čerpání benzínu, bude fungovat to automatické vypínání u napouštěcí hadice, nebo to musím hlídat? Díky za rady
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Základní informace

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist