1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Vyrobne stitky (13)
Peter
18/10/2007 14:26:17
To ja som bol zas zvedavy nechcem to urobit len som chcel vedet. Mam bledeho z 1967 a je to vzacnost. Absolutne bez koroze...

P.S. od toho 1967 neblo siahnute takmer vobec do motora. Robila sa teraz mierna GO ale vybrus atak to sa nerobilo. Motor mam uz pripraveny a auto rozobrane robim aj GO auta. Bojim sa ale toho ze uz aj predtym som mal problem po stlaceni plynu hned na podlahu nebol vykon silny. Povedali mi ze este pojazdi ten motor.

neviem co mam spravit lebo po GO auta bude a tohto motora iba ciastocna GO-neviem ci sa da nan spolahnut a vybrus zas robit nechcem zevraj sa to neoplati a bojim sa toho ze bude slaby vykon....
Karl
18/10/2007 05:58:47
Ahoj, pokud chceš přestavovat 67 na 81, tak se na to vybodni a raději prodej a kup. Vozy z konce 60. let v původním stavu jsou velkou vzácností. Já osobně jsem bleděmodráka, rok 1968 se čtveratým tacho hledal několik let. Dobře prodáš a dobře koupíš, protože vozů z 80. let je tu zase hodně.
Peter
17/10/2007 20:05:31
Co by som mal urobit vsetko ak chcem prestavit T601 z 1967 na 1981?
mp Profil uživatele + foto
16/10/2007 08:28:02
Díky, už to mám vyřešeno.
Pavel JHB Profil uživatele
15/10/2007 18:08:32
Mam, co potrebujes?
lukáš
15/10/2007 17:44:54
máš na čezet 150 c štítek nový jestli jo tak napiš na tel.776572614 nebo imail.
27/9/2007 10:00:52
Mi jde právě o to velké číslo na kousku plechu a takové raznice jsem neviděl. :-( Hliníkový štítek jsem sloupl, aby zbytečně nedráždil orgány. :-)
Sllawek
26/9/2007 15:21:55
Raznice jsou běžně k dostání v železářství, tak kolem 200 Kč...Pak už jenom hliníkovej plech:-)
26/9/2007 08:15:33
A protože nikoho s raznicemi neznám, tak se ptám tady. Najde se někdo?
Juch Profil uživatele
18/9/2007 10:08:14
Vyklepe ti číslo kdokoliv, kdo na to má raznice. a kdo by chtěl nechat udělat nový stítek ten co je přilepený na straně, s udaji vozidle, tak na to je člověk, co děla přímo tyto štítky. viz link ( [URL] )
17/9/2007 12:03:57
Čirou náhodou by se tady nenašel někdo, kdo by mi do kousku plechu vyklepal výrobní číslo?
Pavel JHB Profil uživatele
14/9/2007 09:07:51
Stitek s vyr. cislem neni prilepeny, je bodove privaren. Cesty nejmensiho
odporu mne napadaji tyto: trhaci nyty, diry do prepazky + pribodovat CO-ckem
pod palubovkou, naklepat cisla primo na stenu.
Uredni cislo ti prideli za poplatek dnes uz asi (50) na zaklade zadosti
(opravoval jsi silne poskozenou kastli... ble ble ble....) Kazdy DI ma
pridelen servis a ten ti ho opet za poplatek (ja platil tusim 83,-) vyrazi.
Nez ale behat po uradech je u T601 nejjednodusi stitek privarit, naklepat na
stenu atp. Nikdo stejne nevi jak to presne ma byt. Kdyby to byl medar, asi
by to zkoumali....
Peter
13/9/2007 17:03:44
Sem pred cilem repase meho trabiho a potkal jsem se jednou veci. Nevite nekdo jak mam prilepit stitek karoserie s vyr. cislem -na nicem mi to nedrzi a zaroven chci legalne to spravit a hlavne nenapadne. snad netreba novou moorovou stenu?

P.S: slysel jsem neco o nejakem uredni pridleni nebo tak neco?

Dik moc za vsecky rady...
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Vyrobne stitky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist