1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
original barva karoserie (12)
MAGRET JAMES
21/3/2017 17:32:08

WELCOME TO MAGRET JAMES FINANCE výpůjční služba .......... Jste obchodní muž nebo žena? Jste v jakékoli finanční nepořádek nebo potřebujete finanční prostředky k zahájení vlastního podnikání? Potřebujete úvěr na začátek pěkné malém měřítku a střední podniky? Máte nízké kreditní skóre a ty jsou zjišťují, že je těžké získat kapitál úvěr od místních bank a dalších finančních ústavů ?. Naše půjčky jsou dobře pojištěni pro maximální bezpečnost je naší prioritou, naše přední cílem je pomoci vám služby, které si zaslouží, Náš program je nejrychlejší způsob, jak dostat to, co potřebujete v mžiku. Snižte své platby zmírnit tlak na vaše měsíční výdaje. Získají pružnost, se kterou lze použít pro jakýkoli účel - z dovolené, na vzdělání, na nákupy, nabízíme širokou škálu finančních služeb, který zahrnuje: obchodní plánování, obchodní a rozvojovou finanční, vlastnosti a hypotéky, konsolidaci dluhu úvěry, podnikatelské úvěry, soukromé půjčky, půjčky na refinancování bydlení s nízkou úrokovou sazbu na 2% ročně za neplatné pro jednotlivce, firmy. NABÍZÍME všechny druhy úvěrů, se ještě dnes cenově dostupné půjčky. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailů Další informace: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)
Přílohy:  2011020210.29.005.jpg (62,3 kB)
Pavel JHB Profil uživatele
7/9/2007 09:14:05
>(priznam se, ze nevim, jak se lisi od pastelweiss, lisi-li se nejak).
Jestli si to dobre pamatuji, tak polarweiss byla bila, strizena trosicku do
seda a pastel byla do kremovo-hneda. Polar byla proste "belejsi" Normalne
kdysi v nitrokombinaci, to byla ledove bila a do ni se prikapla kapicka
cerne a modre.
alsik
6/9/2007 09:39:56
Tak nevadí, snad se nám zadaří požadované bez komplikací sehnat..do olomouce je to přeci jen z ruky, auto se bude lakovat v praze.
Ještě jednou díky za Tvoje rady!!
Ivosh Profil uživatele + foto
5/9/2007 20:32:12
Ja znam jen dve micharny v Olomouci. Nevim odkud jsi, ale pokud odjinud, tak
asi nepomuzu...
alsik
5/9/2007 17:57:16
Díky moc za rady, to víš, že mi to pomůže!! O glasuritu jsem četl, ale nešel jsem zatím hlouběji..proto Tvoje rady jsou pro mě moc moc cenný..je mi už trapný se ptát dál, ale nedá mi to:)..takže: ještě jestli by si nás neposlal do nějaký konkrétní míchárny, kde by na mě nakoukali, jak na jelito:)..pokud máš nějaký typ..a pak ev. nějaký odkaz na míchací systémy na webu, které zmiňuješ. Na internetu sedím denně, pravda, ale budu vděčný za nějaké navedení:).

Jinak chromový kulatý (teď) bohužel nebudou, ale u obrázku jsem si zaslintal..
Díky na mnohokrát!!
5/9/2007 17:13:56
Ja bych obesel micharny barev a zeptal se, zda maji v katalogu barvu neptunblau na trabanta nebo wartburga. Pokud budou mit, tak ti ji namichaji, pokud ne, zkusil bych se na netu podivat na michaci systemy, kde se da zjistit receptura na nektere takove barvy. A pak si sehnal micharnu, ktera to podle teto receptury namicha. Napriklad Glasurit recept najdes na glasurit.com (pro wartburg). A glasurit se micha normalne, meli by to mit i v katalogu. Jak bude presny, je otazka. To uvidis az na aute. :-)

V dobe, kdy se davala na trabiky neptunblau, byla bezna bila polarweiß (priznam se, ze nevim, jak se lisi od pastelweiss, lisi-li se nejak). Neni tak kremova, jako papyrus a mohla by se k neptunove strese hodit. Byl by to pekny kontrast. Zajimave by to take mohlo byt s tmavsim odstinem, s nejakou sedou barvou, jako alaskagrau. Obe barvy muzes videt v kombinaci na adrese: [URL]

Snad Ti to trochu pomuze. Pak uz jen kulate chromovane narazniky a bude to parada...
alsik
5/9/2007 16:56:51
To Ivosh: moc prosím o radu jak konkrétně postupovat při koupi barvy odstínu Neptunblau, viz níže. Prosím, prosím, docela to spěchá, lakýrá už stříká první vrsrvy...díkes moc
alsik
4/9/2007 20:02:07
Díky moc za informace!! Z mé strany: info o převodníku poskytl pán z prodejny náhradních dílů T z Plzně (jméno bohužel nevím, nemluvil jsem s ním osobně) a "pěkně" popsanou problematiku jsem si četl zde včera na fóru - diskuze končila slovy, že je potřeba v této problematice ještě spouty věcí objasnit, nicméně mě osobně v tu chvíli obohatila.

Můžeš mi prosím poradit, jak máme konkrétně dál postupovat při koupi např. tebou doporučené Neptunblau? Jsme z Prahy resp. Příbrami, auto bude stříkat profi lakýra v Praze. Kam pro barvu nejlépe dojít, co říct k odstínu, ev. jaký typ barvy bys ty doporučil.
Ještě uvažujeme o bílé střeše - prosím jestli víš odstín i této bílé?
Díííky!!

4/9/2007 14:13:45
Jak jsem overil, tak barva neptunblau se davala i na wartburgy. Nevim, zda je totozna, ale je to mozne. Myslim, ze by nemusel byt problem nechat si ji namichat.
4/9/2007 14:08:50
O převodníku barev trabanta do RAL jsem nikdy neslyšel. Na těchto stránkách jej určitě nenalezneš. Rád bych se zeptal na zdroj Tvých informací. Jak o tom převodníku, tak i zdroj "pěkně popsané problematiky barev karoserie".

Jinak, jedinná tmavší modrá, která se na trabanty dávala sériově, byla Neptunblau koncem 80. let. Stříkala se zřídka a velmi rychle skončila, takže natrefit na Neptunblau trabanta není tak jednoduché.
alsik
4/9/2007 12:57:32
Ještě se jednou připomínám, prý převodník orig odstínů na RAL je zde na stránkách..prosím o informaci, jestli někdo zná tento převodník nebo ev. jak jinak zakoupit barvu shodnou s originálním odstímem..název odstínu např. Graublau asi nikomu nic v prodejně s barvama neřekne..díky za rady
alsik
3/9/2007 22:36:25
Ahoj, přečetl jsem si poměrně pěkně popsanou problematiku barev karoserie, ale přeci jen mi chybí výseldek diskuze pro praktické použití. Zároveň jsem se dozvěděl, že existuje převodník původních barev na RAL. Prosím o pomoc při postupu výběru odstínu na právě lakovaného trabika. Chceme tmavší modrou v originál odstínu (pokud existoval). Díky moc.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: original barva karoserie

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist