1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Elektrika (20)
Eda Profil uživatele
6/4/2014 16:44:29
To : Radovan Mäsiar. Napiš mi na trabant.ek@seznam.cz
Radovan Mäsiar Profil uživatele
6/4/2014 12:26:53
Dobrý deň. Potreboval by som pomôcť s elektrikou na smerovkách. Problem mi nastal v tom že keď zapnem páčku smeroviek či už na lavú alebo pravú stranu smerovky mi neblikajú, ale keď zapnem výstražné tak mi bliká ale len lavá strana a pravá nič. Slúšal som to merať a ako by nešiel prúd do žiaroviek. Páčku smeroviek som vymenil lebo som si myslel že je zlá ale v nej to najskôr není. a smerovky mi normálne blikali. Nevie mi niekto poradiť čo stým môže byť?
Karel
5/1/2014 09:18:20
Dobrý den mám prosbu potřebuji základní zapojení elektriky na Trabanta 12 V jen základ je to na malotraktor díky za pomoc
vana koprivnice
21/1/2011 14:07:21
nabizim schema el. rozvodu trabanta lim. i combi, mam katalog i priručky
RadekMiler
20/1/2011 16:42:30
potřebuji schema na trabanta mam stho trkturek a nevim jak to zapojit kdo muže poslat děkuji
antenka
24/4/2010 22:16:11
Vypadá to,že máš probitou fajfku!Máš tam ty oplechované-vyměň je za klasiku-bez stínění!
Mira Mišůn Profil uživatele
24/4/2010 08:57:58
Dobrý den, potřeboval bych poradit s jednou poruchou. Mám malotraktor z trabanta(601) s 12 V elektrikou. Stále mi odchází 1 svíčka- přestane házet jiskru a jede jen 1 válec. Při částečném povytažení kabelu z cívky tento válec opět naskočí. Prosím o radu...
Pavel JHB Profil uživatele
25/11/2009 03:24:22
Pokud sviti i s novym altikem kontrolka, pak jedine regulator. Obecne NDR
altik pokud si postavi hlavu neni clovek, kterej by ho premohl. U nas je k
mani origo NDR stolice na stolici OK, v aute nic, pomohl novej alternator.
Ted mam doma 2 pacienty, ktere se chovaji stejne. Diody, vinuti, uhliky,
sbrace ok, altik netne. Kluk na stolici jen krci ramenama....
Ivosh Profil uživatele + foto
26/1/2009 10:45:00
Je to bývalý východoněmecký časopis Der Deutsche Strassenverkehr. Čísla na internetu dostupná nejsou. Jednotlivé výtisky nebo celé ročníky se dají občas koupit např. na ebay.de.
Karel
24/9/2008 21:50:46
správně
vojtěch K Profil uživatele + foto
23/9/2008 19:22:56
a přerušovač blinkrů
Karel
23/9/2008 18:28:17
Určitě, dej 12V indučky, 6V indučky mají menší odpor a mohly by se ti roztéct kladívka. Ideální je sehnat 12V dynamo a 12V regulátor z wartburga a vyměníš to kus za kus. Kromě akumulátoru musíš vyměnit všechny žárovky a motorek stěračů. Nevím, zda-li je stejný s waranem.
pepa
23/9/2008 14:08:42
čau když překopávám na 12v musím dávat druhé indučky popřípadě co vše vyměnit???:
Karel
23/9/2008 13:50:30
Zdarec, nechytnul. Jestliže je 6V tak:Použij třeba baterku z motorky, nebo starou při které se ti alespon rozsvítí kontrolka dobíjení, pak to roztlačíš. Popř. si někde pujč startovací kabely a nastartuj to na 12V, to jde, pak udržuj vysoké otáčky a kabely oddělej, pojede to v případě, že auto dobíjí. V krizi tam můžeš dát 12V baterku, nastartuješ a na vlek dojedeš, je to pouze na krátkodobý postrk.
tom
23/9/2008 13:42:29
Zdar všichni příznivci trabantu budu si ted kupovat již druhého trabanta u předchozího jsem si předělal elektriku na 12V a ted budu mít trabanta bez baterky myslíte že když bych ho roztlačil tak že by chitl aspon na odvoz domů pak si elektriku chci udělat komplet novou podle schémátka
Petr
25/7/2008 21:12:12
Zdravím,mám prosbu. Chci použít motor z trabanta na domácí frézu,proto bych potřeboval schéma základního zapojení elektriky k motoru. Prosím i o označení na startéru a dymana na kontaktech. Jde mi jen o základní schéma a připojení na motor a další komponenty,bez světel a klaksonu a pod.
Děkuji za pomoc
Pavel JHB Profil uživatele
23/5/2008 21:34:21
Neni kostra.
Ivosh Profil uživatele + foto
23/5/2008 20:47:34
To mi dělalo, když jsem měl přehozený káblík plus a kostra.
adam133
27/8/2007 21:11:52
regler
Martin
19/8/2007 20:44:40
Pri pokusu o nastartovani se rozne kontrolka dobyjeni dale se nic nedeje ,starter se neprotoci.Pri roztlaceni motor chyta.Pri pripojení Zapalovaní ignition se vyhoupne aktualní předstich motoru přes 20 a pak klesne to by nemel.A napětí mi vyskočí na 24 V ale melo by být na 14V.
Použitý alternátor 12v 42A
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Elektrika

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist