1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Zapojení světla zpátečky atd.. (3)
Prof Profil uživatele
16/7/2007 14:18:58
Děkuji za radu. A dají se víčka sehnat a namontovat? Nikde jsem je nepotkal a někde jsem četl něco o nalisování zevnitř, akorát nevim, jestli si to s něčim nepletu.
Ivosh Profil uživatele + foto
16/7/2007 10:41:17
Ad zpatecka: byva to reseno ruzne. Bud je cidlo, ktere kouka z prevodovky vlevo nahore ve smeru jizdy, nebo je na prevodovce spinac na plochem plisku. Tyto varianty jsou tovarni, nicmene muze byt spousta domacich reseni, vetsinou resenych spinacem ovladanym ruznym zpusobem od posunu nebo naklonu radici paky.

Bez vicek na prevodovce bych rozhodne jezdit nedoporucil. Duvody jsou jasne: unik oleje, znecisteni prostredi, a naopak vnik necistot do prevodovky, zvysujici opotrebeni.
Prof Profil uživatele
16/7/2007 02:07:19
Potřebuju poradit. Rovnal jsem zadní nárazník u mého prvního a nově pořízeného Trabanta 601 Universal DeLuxe a odněkud mi upadnul drát vedoucí ke světlu zpátečky. Naprosto netuším, kudy a kam vede. Doslechl jsem se, že někde na převodovce by mělo být jakési čidlo zpětného chodu, kam by měl uvedený drát vést, ale to jsem také nenašel. Doufám, že mi někdo poradí. A pak se potřebuju zeptat, jak moc vadí, když nemam víčka na převodovce. Tuhle jsem si všimnul, že je vidět dovnitř, tak jsem mrknul do příručky pro 6V 600 a 601 a našel jsem obrázek a popis víček, který tam zcela evidentně patří, ale nejsou. Ale jinak to jezdí, tak nevim..
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zapojení světla zpátečky atd..

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist