1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

nejde tam čtyrka (13)
majatrabi Profil uživatele
16/4/2008 18:36:32
TO Prof>Princip volnoběžky je stejný jako na klasickém jizdním kole. Tady je katalog ND na Trabanta, kde je rozkreslena volnoběžka: [URL]

Prodejny jdou zde-[URL]
Jinak mohu doporučit-[URL]
Prof Profil uživatele
16/4/2008 13:13:46
Měl by někdo na ukázku fitku volnoběžky? Nějak si to nedokážu představit. A jak těžké je sehant jí? Když zařadím za 4, chová se, jako by byl neutrál. Z toho, co jsem se tu dočetl, předpokládám, že je to chyba volnoběžky a pomůže její výměna.
Roumen Profil uživatele
29/3/2008 13:30:53
Karel:měli jsme uplně ten samý problém a vyřešila to výměna volnoběžky.
Tomík
21/3/2008 23:37:54
Ano, když byla špatná volnoběžka, tak jsem zařadil 4 ale chovalo se to, jako že tam je neutral.Po zahřátí to občas fungovalo. ale jen krátce.
Fanda
21/3/2008 23:08:35
Pánové! Trabant má na čtvrtém rychl. volnoběžku. Po opotřebení válečků volnoběžky a vymačkání hvězdice čtyřka nezabírá. Banální oprava a převodovka musí ven.
Pavel JHB Profil uživatele
23/7/2007 03:27:09
Andre> lepsi, nez jezdit na smes je nalejt do almary jen naftu, projet,
vylejt, zopakovat a vratit PP80. Pokud ale nejde ctyrka radit spis bych
odpojil tahla a vyzkousel ji zarait rucne. Takkto se vetsinou chovaji
prevodovky po rane s ohnutym razenim. Dalsi variantou je ohnuta vidlicka.
Posledni variantou je vadnej silentblok za prevodovkou. Ten se ale spis
projevuje tim, ze nejde zaradit zpatecka.
karel
22/7/2007 14:23:54
díky za rady. no mě to nejde zařadit, ale když už jí tam dostanu, tak nevypadne. To by taky mohla vyřešit ta směs pp80 + nafta
Andre Profil uživatele
21/7/2007 14:03:19
Uz se to tady nekde psalo...prozatimni reseni je jednoduchy, ale tak na cca 1-2 roky, pak uz de volnobezka tak jako tak do haje. Nahradit olej v prevodovce za smes nafty a PP80. Akorat si nejsem jistej tim pomerem, ale co sem se ted koukal v garazi co mi zbylo ve flasce od PP80 (mel sem totiz na prevodovce ten samej problem), tak tam je asi 0,2 l. Takze bych rek ze to bude 0,8 l oleje a 0,5 litru nafty. Ale jistej si nejsem, at me dyztak nekdo opravi.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
21/7/2007 12:32:55
Mam podobny problem a mal som ho uz aj na predoslom aute. Na studenom motore ide 4ka horsie, radim ju s "medziplynom", vtedy skoci vzdy. Po zahriati uz staci len jednym prstom dotknut sa paky a ide tam sama :)
Ivosh Profil uživatele + foto
16/7/2007 15:02:16
Ano, to bude rychlejší a levnější. :-)

2Vasek: intuice mi říká, že myslí problém s volnoběžkou. No, ale možná se pletu.
Vašek D. Profil uživatele + foto
16/7/2007 14:41:47
Anebo vyměnit převodovku za jinou, je s tím míň práce:-). Dvoukamennou navíc má doma každej trabantista.
2Ivosh: myslel jsem, že špatná volnoběžka způsobí, že po zařazení 4ky je to jak kdyby tam byl neutrál. Jestli jsem Karla pochopil dobře, tak mu tam ta rychlost nejde zařadit.
Ivosh Profil uživatele + foto
15/7/2007 23:10:41
Vyměnit volnoběžku.
Karel
15/7/2007 09:28:51
Zdravim. Někdy když chci zařadit 4, tak se jí tam nechce. Ostatní kvalty jdou dobře. Když už jí tam dostanu, tak drží. Poradíte prosím co s tím?!
Dík
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: nejde tam čtyrka

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist