1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

z 12v na 6v poradte prosiiiim (3)
Walking Dead
3/7/2007 20:50:36
¨jo prave to zapojeni uz je problem ja rozumim zbranim ale ne elktrice
Peter
3/7/2007 19:48:57
Poslis chodici smrt, vsechny dily ktere jsou ze skodovky vyhodit a dat trabantacke aj s originalnim zapojenim. Mel jsem tentyz problem.
Zdar pri predelavce....
Walking Dead
3/7/2007 16:56:18
Ahoj lidiiii poradte prosim mam veteranka 69 byl predelanej na 12 ale ja ho potrebuji dat na 6v dily mam jen tam bylo perverzne narvano skodovacke dynamo a motorek a relatko :( tak to jdu pekne prehodit tak jak trabik byl puvodne !!! jen je problem ze to ma vse jine zapojeni nez na trabi dilech nevim tedka jak to udelat kam jakej drat patri atd moc moc budu rad za radu diiky moc nejlepe nejake obrazky zatim ahoj a Trabikum zdar
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: z 12v na 6v poradte prosiiiim

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist