1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Výfuk (5)
lante
1/11/2015 17:50:25
U studeného motoru je kouření normální, pokud je to takhle extrémní, jedině vyměnit výfuk, zejména zadní díl. To je symptom \"důchodcovskejch\" aut- pomalu, hlavně netočit ...výsledek? Ucpaný zadní díl výfuku, po zahřátí se vypalují mastné úsady. Auto i významně ožije. Jako prevence pomůže nejezdit jak s hnojem, ale víc to točit, čas od času plnej plyn, trojka do 75-80, čtyřka 110 km. Výfuk se pročistí.
habr Profil uživatele
30/4/2012 13:15:59
Koupit nový nebo jiný, ale hlavně nesvařovat. Výfuk je plný karbonu a nespáleného oleje který se svařováním uvolní a následně výfuk ucpe. Byla by to zbytečná práce. Někdy je dokonce nutné na pohled krásný výfuk vyhodit, protože je plný karbonu a Trabik pak nejede. Výfuk Trabanta je spotřební zboží a neměl by se opravovat svařením, pokud je starý a plný (těžký) nebo se rovnou přesýpá v něm uvolněný karbon.
Josef Durna
30/4/2012 04:09:28
Dobrý den mám dotaz z trabíka na vrakovišti jsem si vymontoval v celku zachovalý výfuk po odmaštění,vyšmirglování a nátěru hlinikovou stříbrnou barvou vypadá jako nový. Ten starý co prozatím ještě na kamarádově trabantu máme už má pár dírek na tlumiči a v kolenu co je lepší koupit nový nebo ho opravit(zalátovat)?
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
29/6/2007 18:01:55
Narazil si na problem "madarskych dielov" ktore nie su vzdy celkom presne zvarene a vytvarovane, takze si to musis "dorobit" doma sam. Ja som mal podobne problemy...
Karel
29/6/2007 08:40:08
Zdravim. Koupil jsem nový výfuk (celý systém). Když jsem ho namontoval, zjistli jsem, že přední část střední roury - pod nápravou - se téměř dotýká poloosy. Za jízdy to občas způsobuje nepříjemné vybrování a klepání. Snažil jsem se to upravit různě, ale když chci aby byl předřadník vodorovně tak to vždycky dopdne takhle. Nemáte radu jak to má celý být namontovaný? Kolik cm pod podlahou to má být? Má to být všechno do sebe zastrčený na doraz? atd........
Díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Výfuk

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist