1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Fotky pro model (5)
Franta Kokr
26/6/2007 16:18:50
Já v podstatě ten model mám, jenom sháním fotky na textury. Takže to nemusí být naprosto přesně kolmý pohled (i když čím přesnější, tím lepší). Jinak ten model na obrázku vypadá fakt dobře. Já jsem si udělal pro svoje účely jednodušší, ale zase potřebuju ty textury/fotky, aby se to trabantu podobalo. Ale klidně ty bokokresby pošli, určitě se budou hodit.
Andre Profil uživatele
26/6/2007 00:26:21
Dan Priban se chysta s trabikem na expedici, a pri ty prilezitosti byl vyhotovenej naprosto dokonalej 3D model trabiho (ale kombika). Treba by se dalo zaridit, aby ti tvurce toho modelu poslal bokokresby primo z pocitace, takze by to nebylo nijak zkresleny perspektivou. Ja sem sice taky v minulosti neco podobnyho vytvarel, ale nevim jestli je to uplne presny. Ty bokokresby taky muzu poskytnout dybys mel zajem...ale rikam, nebudou tak presny, ale zas je to limuzina.
Přílohy:  12.jpg (55,2 kB)
Franta Kokr
25/6/2007 23:21:24
Něco jsem našel, ale né ty pohledy, které potřebuju. Třeba toto by mi vyhovovalo, kdyby ta fotka byla ve větším rozlišení (Sháním typ 601):
[URL]
Ale je to moc malé, s tím se nedá nic dělat.
Snad mi někdo pomůže (kdybyste něco našli, tak mi sem prosím hoďte odkaz).
Největší problém je s tou fotkou zboku. Ostatní se dají najít (ale hodila by se i fotka zezadu, přední strana je už myslím stejná jak u kombi).
Díky.
Tomáš Kouřil Profil uživatele
25/6/2007 18:53:10
Já myslím, žeje zde fotek hodně, nějaký další fotky mužete najít na webu trabi.cz , trabime.cz, atp....ale zde na webu je toho dostatek myslím.
Franta Kokr Profil uživatele
25/6/2007 18:38:07
Zdravím,
mohl by sem někdo poslat fotky svého trabantu? Doma mám jenom kombi, potřeboval bych limuzínu. Dělám totiž model. Je hrozný problém sehnat kvalitní fotky zepředu, zezadu, pohled na kapotu a z boků (vcelku) z kolmého pohledu. Kdyžtak by se hodily nějaké rozumné barvy (jako je světle šedá, světle modrá ap.). Věřím, že mi pomůžete. Díky moc.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Fotky pro model

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist