1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Výměna pístu v kufru (3)
majatrabi Profil uživatele
22/6/2007 14:28:24
TO Jirka-radar: Pist musí mít sílu 220N. Určitě bych tam silnější nedával. Takže podle toho bys měl vybírat. Myslím, že mechanický držák(ten poslední před tlumičemi) zadních dveřích šel o něco výš než ty tlumiče. Ale nejsem sem si jistý.
Pavel Jílek Profil uživatele
21/6/2007 13:01:29
Já jsem měl problém s tím, že písty neudržely dveře. Nahradil jsem je písty z Citroena BX ( ne kombík), ale musel jsem kvůli délce pásovonou nastavit spodní úchyty asi o 10 cm. Teď si musím dávat bacha, aby mi to při otvírání nenamlátilo. Ale o moc výš to nejde. Do hlavy se sice nemlátím, ale zdaleka neměřím 2 metry.
Jirka-radar
21/6/2007 06:34:06
Ahoj chlapi,

dávám si teď do kupy svého zeleného Trabanta 601S kombik (1988), ale protože mám 2m (jak v tom jezdím je všem jasný). Tak bych potřeboval v kufru vyměnit ten píst na zvedání víka za nějaký tuzemský s větším zdvihem. Když chci něco naložit tak se plazím po kolenou.

předem díky všem

Jirka
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Výměna pístu v kufru

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist