1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

prosba o radu (6)
Úvěry rychle a bezpečně
24/10/2018 22:25:30
Výhodné finanční úvěry s nízkou úrokovou sazbou od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč bez zástavy nemovitosti. Splatnost tohoto úvěru se dá nastavit až na 240 měsíců s možností předčasného splacení kdykoliv zdarma bez navýšení. Vyřízení celého úvěru včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Tato nabídka platí pro celou ČR. Víc informací vám poskytnu na emailu:
majatrabi Profil uživatele
11/6/2007 11:16:46
Pozastoval se správně. Protože ty gumy, které nejsou zapsané v Tech. průkaze nemužeš použít na auto.
Gumam 5,20-13 se rovnají 145/80 R13. Tyhle gumy se montovaly později už od prvovýroby. Musíš počítat stím že ti bude zkreslovat tachometr.
Pavel JHB Profil uživatele
10/6/2007 13:22:58
Predpokladam, ze "hlavni auto znamena to, co mne vozi denne do prace, takze
neni problem obetovat cast nekteho dene vikendu, staci mit na hromade
veskere naradi a dily. Na aute to udelat jde, ale u spodniho neni problem
kamen vysapat ven a udelat to na ponku. Ja osobne buch mel obavu, zda pomuze
jen pouzdro, zpravidla je grogy i cep, ktery to sice prodrazi pouze o cca
80kc, ale na aute uz to nikdo neudela. Popis opravy je popsan na
www.trabantbrno.net
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
8/6/2007 16:17:53
Da sa to spravit aj priamo na aute, ale chce to trochu skusenosti. Ak pises ze si zaciatocnik, odporucam ti to spravit podla uz zmieneneho navodu na trabantbrno.net, teda vybrat to z auta von a spravit to doma "na stole".
HaD Profil uživatele + foto
8/6/2007 15:50:58
Koukni na stránky Brněnského Trabantklubu, v sekci Návody oprav. Je tam oprava popsaná.
wojta
8/6/2007 15:14:11
Jsem tu zase s prosbou o radu. Auto už mi běhá jak má, ale... Byl jsem na předběžné technické a tam se technik pozastavoval nad pneumatikama, které mám 145/70 R13 a že prej jsou nízký.. V techničáku je údaj 5,20-13 a podle něj tam má bejt guma 145/80 R13. To je jen na debatu, přezouvat to nebudu.... Hlavní problém je výměna předního pravého rejdového čepu spodního, či jeho pouzdra (plast). Chci se zeptat jak na to nebo spíš zda-li se to dá provést bez rozebrání nápravy a hlavně na autě. Jsem začátečník a je to moje hlavní auto, takže ho nemůžu jn tak rozebrat. Díky.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: prosba o radu

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist