1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Za kolik se dá pořídit vyvaření vlaštovky a prahů? (14)
serieux Bon Profil uživatele + foto
21/5/2019 09:58:52
Jediný e-mail, na který nás můžete kontaktovat: genet.bm1983@gmail.com

Nabídka úvěrů mezi jednotlivci je obrovská,
ale pokud jde o hledání půjček mezi vážnými jednotlivci ve Francii, seznam se zužuje, zejména pokud jde o stránky, které nabízejí spolehlivé půjčky mezi jednotlivci. Vůdcem této kategorie je úvěr zdarma, zejména díky jeho schválení Bank of France. V tomto případě je to jediná úvěrová agentura PAP, která
stojí za to ovládnout trh nabídky vážných úvěrů mezi jednotlivci. Když si člověk myslí, že je půjčka zdarma, myslí si, že nabídka půjček mezi jednotlivci ve Francii.
Francouzské místo pro půjčování peněz mezi jednotlivci
Linka získává lví podíl, když on
To je osobní půjčka mezi jednotlivci.
Jeho nabídka je jasná, jednoduchá a přesná.

Volný úvěr je platforma, která umožňuje těm, kteří chtějí investovat jinak, půjčovat peníze. Stejně tak lze na internetu půjčovat úvěry mezi jednotlivci, přičemž podmínky jsou často lepší než podmínky tradičních bank.

Jediný e-mail, na který nás můžete kontaktovat: genet.bm1983@gmail.com
Eva Petrova
19/5/2019 11:40:57
50 000, - Kč do 25 000 000, - Kč (jedinečná nabídka bezkonkurenčního úvěru v ČR) Řešíme - poukázky, úvěry, konsolidace, odpuštění dluhů, exekuce - finance pro podnikání, bydlení, rekonstrukce, platby pohledávek. Stojíte za rychlé a snadné řešení finanční situace od soukromé osoby s okamžitým vykonáním do 7 pracovních hodin v kanceláři. Zaručujeme důvěrnost, solidní vyjednávání, 100% řešení s jasnými podmínkami pro klienty starší 18 let: zaměstnanci, důchodci, studenti, matky na MD, dpp, nechte nám své starosti vyřešíme vám na adrese evap82657@gmail.com
Přílohy:  14265.jpg (49,0 kB)
Trábošík Profil uživatele + foto
19/7/2007 23:49:11
Já jsem nechával teď vyvařovat oba prahy a část podlahy kufr, vyšlo to všechno na 4 500 ,- a bez materiálu. Všechny plechy jsem měl, takže ta cena byla jen za práci a to ještě ze známosti. Dneska se to levněji asi nedělá.
Ing. Bohumil Čapek Profil uživatele
2/6/2007 22:29:43
trabanta už nemám, mám ale vlaštovku, nepoužitou,prahy podběhy. prodám levně.
Talířek Profil uživatele + foto
29/5/2007 22:35:01
vlaštovka se dělá za 5000, za 10 máš vyvařený komplet auto (plus materiál)
VladaB Profil uživatele + foto
25/5/2007 14:11:46
Jezdím do servisu, nedávno to tam dělaly někomu, ptal jsem se na co to přijde říkaly tuším něco kolem desítky.
mack Profil uživatele + foto
24/5/2007 21:06:19
Teď o víkendu jsem sehnal trabika na kterého se nemusí ani sáhnout, podlaha, nosníky, podběhy, všechno ani rezík. Za 3500,- bez tp. Jenom vyleštit (což momentálně dělám). Děda se zbláznil a nedal si to vymluvit, dohromady ho ten trabik vyšel na 45 000,- a teď to nejlepší, on nemá ani řidičák.
Andre Profil uživatele
24/5/2007 21:00:52
Sem to ale blb...ted sem si teprv precet to nejpodstatnejsi: ze to bylo i s lakem :-) To potom ta cena samozrejme souhlasi.
Andre Profil uživatele
24/5/2007 20:59:10
To je fakt uz trochu moc :-) Za tuhle cenu sezenes trabika v 1A stavu, garazovanej po prvnim majiteli, najeto 50 000 a hlavne s tim neni takovy prace. Samozrejme sehnat trabika v perfektnim stavu abys na nej nemusel sahnout da taky dost zabrat, ale nejlepsi zpusob je podle me sehnat dobrou kastli, ktera ma nosny casti v poradku, a za par tisic treba jenom nechat vyvarit podbehy a ruzny drobnosti. A takovy kastle se nastesti este daj sehnat...a minimalne desitku na tom usetris.
mack Profil uživatele + foto
24/5/2007 20:24:28
Tchánovi mého bratra to dělal spolužák, nová vlaštovka, prahy, podběhy a spodek kufru + nový lak. Vyšlo to "ze známosti" na 25 000,- a také tvrdí že porvé a naposled.
Brajara
24/5/2007 10:32:09
Znamej mi před 6ti rokama daval novou vlaštovku, prahy a vešel sem se i s technickou na 9tisíc. Říkal, že to dělal poprve a NAPOSLED!!!
Pavel JHB Profil uživatele
24/5/2007 08:01:50
8 hadru je dost. Nedavno jsem nabizel T jenoho stareho pana za 11 - lestenka
bez jakekoliv vady s nahradnim motorem + prevodovkou garazovany, za deste
nejety.
Michal Profil uživatele
23/5/2007 22:46:24
Ted jsem se na ceny vyvařování ptal ve Svitavech, (potřebuji na svém trabikovi vyvařit konec pravého prahu) Vlaštovka tě vyjde v průměru asi na 8tísíc záleží taky prej jak je to pracné. Nejlepší je to tam dát v zimě protože v sezoně prej maj práce habadej. Myslím si že 8 hadrů není v dnešní době zas tak moc (olejová pumpa na mého fiata stála 6 tísíc) a na kloudnou nechycenou kastli už dnes také není snadné narazit.
Ace
23/5/2007 21:43:28
Trabošek můj zlatý je poněkud děravý a v tomto stavu je na STK zcela bez šance. Vlaštovka prorezla na několika místech, prahy taky drží pohromadě už jen nátěrem. Má cenu to ještě opravovat a na kolik by to tak přišlo? Nebo už by bylo lepší dát Trabikovi pá pá a rozebrat ho na díly, které se ještě dají použít (což je podstatná většina)?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Za kolik se dá pořídit vyvaření vlaštovky a prahů?

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist