1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
ND od p. Kytky (14)
edmundo
15/12/2018 10:06:30
Dobrý den, pane / paní
Získejte tento pohodlný a spolehlivý finanční úvěr od přímého poskytovatele. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné pracovní podmínky.
Do 60 minut od vašeho požadavku víte, zda vám mohu poskytnout půjčku a za jakých podmínek.
Pokud je úvěr schválen, budou prostředky okamžitě vyplaceny.
Tato nabídka je platná po celé Evropě.
Garantuji vám spravedlivou a profesionální dohodu.
Moje úroková sazba je 3%.
Můžete splatit od 2 000 do 5 000 000.

E-mail: edmundo.casar@gmail.com
Přílohy:  telechargement.jpg (10,3 kB)
DAN FANDA Profil uživatele
20/8/2007 10:16:17
Pan Kytka má velmi širokou nabídku ND, zato by jsme mu měli být všichni vděčni. Samozřejmě se ,může stát že při tom množství vyřizovaných objedávek se něco zdrží, je proto kdyžtak tu objednávku připomenout. Ale jinak - p. Kytka - 1. ruka Trabantisty
Aleš
14/8/2007 23:28:34
Ja jsem s p. Kytkou nad miru spokojen, sice jsem se musel připomenout, ale po telefonu jsem měl věci do tydne doma... A za špica cenu. Jelikož jsem z Ostravska tak oproti mistnimu Trabantshopu jsem se nestačil divit... Tady ma ceny kolikrat třikrat větši než p. Kytka...
Peter
6/7/2007 12:09:09
Tak mi to konecne dorazilo. Po 2 mesiacoch. Cakal som na 1 diel kvoli tomu ze nebol skladom a isiel az z Madarska dlhu dobu. P. Kytka isiel na SK a nemusel som platit za postu.
ochota nadovsetko.....
Peter Hruboš
5/7/2007 21:10:23
ja mam s p. Kytkom tiez LEN dobre skusenosti, dokonca mi bol ochotny doviezt NDna Slovensko ked siel na chalupu, alebo poslat ND po niekom z rodiny. Je mozne ze ked clovek ma toho vela tak niekedy zabudne alebo čo. To poznám tiež sa mi to stáva, tak preto radšej zavolám a preverím stav objednávky.
marval Profil uživatele
29/5/2007 21:21:21
Já jsem od p. Kytky objednával někdy před rokem. Vše bylo skladem, tudíž nebyl žádný problém. Po týdnu jsem se připoměl a bylo mě sděleno, že některá část objednávky není skladem a budu muset počkat, až pojede na nákup. Pak jsem se připoměl asi za 3 týdny, kdy jsem zjistil, že p. Kytka vůbec neví co jsem objednával. Takže znovu celé martýrium dokola. Trvalo to asi měsíc a půl, než slavnostně jsem přinesl nové díly domů z pošty. Díky tomu mi propadla i opakovaná STK a musel jsem ji celou platit znovu + další dýško do kapsy, protože na STK asi mají příkaz zprovodit Trabanty ze světa.
Nedávno jsem opět objednával u p. Kytky a kupodivu vše dorazilo za 3 dny. Takže snad zlepšení.
Aleš Šanda Profil uživatele
28/5/2007 06:21:07
Přípomínan se jak jen to jde:)
Tadeáška Profil uživatele + foto
27/5/2007 22:29:33
Já od něho objednávala už dvakrát a vždy bez problému, jednou se to sice tak o týden zpozdilo oproti mému očekávání, ale i tak naprosto v pohodě a takřka obratem. A to zásadně objednávám mailem.
majatrabi Profil uživatele
24/5/2007 14:42:21
Od pana Kytky jsem obědnával jenom jednou, telefonicky a bez problému.
DAN FANDA Profil uživatele
24/5/2007 13:08:39
VOLAT, PŘIPOMÍNAT, VOLAT, FURT VOLAT.
Vašek D. Profil uživatele + foto
23/5/2007 22:29:05
Když se člověk včas nepřipomene, tak jeho objednávka skončí v propadlišti dějin:-).
peter
23/5/2007 16:52:07
to nemyslis vazne????????
Ivosh Profil uživatele + foto
23/5/2007 16:37:11
ja cekam uz dele nez rok :-)
peter
23/5/2007 16:30:56
kolko sa bezne caka na diely od p. Kytky? Ja cakam uz 3 tyzdne mozno i 4.
Je to normalna doba cakania?
Dakujem
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: ND od p. Kytky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist