1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

klikovka (ložisk) (14)
Sepl
9/12/2010 13:21:47
Zajímalo by mě machři co říkáte na to když jsou na klikovce s ojicí válečkové nebo kuličkové ložiska - co je lepší?
Eda Profil uživatele
22/11/2010 18:17:26
Pita : napiš mi na email : trabant.ek@seznam.cz
Wimpy
22/11/2010 16:29:11
Tímto způsobem jsem to dělal zhruba před měsícem a jde to. Ale každopádně je lepší ten stabovák.
Pita
22/11/2010 16:28:25
Sorry správně : lil B.G.
Pita
22/11/2010 16:26:56
Eda + bil G.B. : Jsem z Hradce Král. Bylo mi také poraděno do těch dvou závitových otvorů našroubovat šrouby a dotažením (opřením o kareter) setrvák stáhnout...
Eda Profil uživatele
21/11/2010 18:07:55
Pita : nejlíp se to dělá origo stahovákem - mám. Taky se dají použit kulové čepy - mají stejný závit. Ale pozor - netlačit na hliníkový blok motoru. Musí se tlačit na střed klikovky.

Napiš odkud jsi.
lil B.G.
21/11/2010 17:12:43
Buď šroubem myslím M14 s jemným závitem, nebo matku co ho drží na hřídeli vyšroubovat tak, aby kousek koukala přes hřídel a palicí přes dřevko praštit. Někdo by měl mlátit a někdo páčit setrvák. Jenom si neshoď věnec ;)
Pita
18/11/2010 18:00:02
Vážení zkušení TRABI, mám problém s stažením setrváku z hřídele.
Nevím, zda-li se nepletu, někde jsem četl, že se (snad z karteru vyšroubují matky a ty se našroubuji do setrváku pak se cosi "jestli úderem??" a setrvák odsočí...) Inu kupil jsem stahovák ale neobstál. Prosím je nějaká možnost jak "stáhnout " setrvačník z hřídele bez "origo" stahováku ? Děkuji
Tomáš Kouřil Profil uživatele
10/6/2007 20:01:04
Dotaz : jdou dnes sehnat nové ojnice do motoru Trabant ? nejspís budou asi dost mastný na cenu, ale napadlo mě, jestli existuje nějaká alternativa, tj zda nějaký výrobce např motorek nemá ojnice stejné velikosti v motoru, nevíte ?.
Vašek D. Profil uživatele + foto
27/5/2007 02:09:03
No tak o tomhle pánovi jsem dodnes nic nevěděl... Ale jestli končí, tak co se dá dělat:-/.
honkom
26/5/2007 06:51:12
Klikovky dělá v Hodoníně pan Bartošík. V týdnu jsem u něj pro jednu byl. Má tam dvě poslední po repasi na prodej. Možná je vezme na Moravu. Bohužel už končí (unaven) tak nevim zda bys ho přemluvil na repasi další.
Eda Profil uživatele
25/5/2007 18:38:38
Klikovky dělá p.Grigar Přemysl z Horky nad Moravou, je to kousek od Olomouce. Posílá i poštou.
VladaB Profil uživatele + foto
25/5/2007 14:18:37
Nevím kde dělají klikovky, ale z mýho servisu kam jezdím je posílá na GO kamsi tuším do Semil... Nevím.
Zdenek Profil uživatele
22/5/2007 10:41:58
Srdečně zdravím, potřeboval bych zjistit kde dělají opravu klikovek. Po roce a to asi po 2 000 km. se mi rozpadnou na středových ložiskách koše. Může někdo pomact ?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: klikovka (ložisk)

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist