1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

těsnění (2)
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
9/5/2007 22:51:43
Ten zliabok je prave na to aby tam tiekla voda a on ju odvadzal! Takze nalepit urcite smerom nahorm teda aby voda tiekla do neho. Ja som to lepil chemoprenom a no problem, chce to riadne odmastnit a zdrsnit brusnym papierom, rovnako aj kasnu.
marval Profil uživatele
9/5/2007 21:52:40
Přátelé, nevíte někdo jakým lepidlem mám nalepit gumové těsnění zadních dveří na kombíku? Chemopren mi nedrží. Zkoušel jsem i jiná lepidla na gumu, postupoval dle návodu, vše řádně odmastil a on nic. Pořád to odlézá.
Ještě se chci zeptat, jak správně těsnění nalepit. Ono má tvar písmene U, tedy jakéhosi žlábku. Například v místě hned pod střechou - mám dát ten žlábek otevřenou částí nahoru (voda by tekla shora do žlábku) nebo to otočit a mít žlábek schovaný ( tedy dno žlábku směřuje nahoru pod střechu a neteče do něj voda)? Zkuste se podívat jak to máte dělané na Trabi. díky moc
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: těsnění

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist