1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Řízení (3)
.....
7/5/2007 07:49:09
jeste je dobre vetsi starsi sroubovak strcit do mezery v objimce a tu trosku rozevrit, myslim ze kdyz budes pouze tahat - nepujde to. jinak tyc rizeni muzes vyndat komplet se spinaci skrinkou a volant si vyndat az ve sveraku (na aute se to nedela zrovna dobre a pri vyrazeni klinku si muzes poskodit nejen loziska ale i tyc rizeni sloupek atd.) pokud nepujde lehko vyrazit je lepsi ho odvrtat
julo600 Profil uživatele + foto
24/4/2007 21:54:11
To Peter.
Najprv ta poopravim, na toto slovo som citlivy ;) Nie srob, ale skrutka... jednoduchce pekne slovenske slovo a navyse jedine spisovne!
Takze predpokladam ze mas na riadeni este stary typ spojky. Srutku musis nielen uvolnit ale aj vybrat z objimky. Tento spoj je kvoli bezpecnosti silovym stykom (dotiahnutim skrutku v objimke) a aj tvarovym stykom (na hriadeli riadenia je drazka pre skrutku)
Postup pri rozoberani by mal byt nasledovny: uvolnit a vybrat skrutku z objimky prusnej spojky. Pootacat volantom a tahat ho smerom do kabiny, ak chces vybrat aj tyc riadenia, tak musis vytlacenim ryhovaneho kolika z naboja volantu - pozor, kolik ma tvar kuzelovity, da sa teda vytlacit len jednym smerom, volant uvolnit, vytiahnut a tyc riadenia vysunut smerom k pedalom.
Snad som pochopil co chces a poradil som, ak nie, len sa pytaj... :)
Peter
24/4/2007 16:04:57
Zdravim. Potreboval by som vediet co mam robit. Pri odstrojovani T601 1967 Standard sa mi vyskytol 1 problem. Neviem ako mam oddelit tyc s volantom od prevodky riadenia ale tak aby som to tam potom dal. Niekde dole ako prechadza tyc cez karoseriu je srob M14 s matkou. Ale akosi to nejde vytiahnut. Neviem, mozno to nerobim dobre. Poradite niekto???
Vopred ďakujem...
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Řízení

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist