1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Výfuky (2)
Ivosh Profil uživatele + foto
24/4/2007 10:14:23
To zní zajímavě. Dokázal byste vyrobit repliku výfuku na Trabant 600? Jak se zhruba pohybuje cena?
Walter Lenz Profil uživatele
24/4/2007 09:17:25
Ahoj četl jsem spousty Vašich příspěvků o výfuku a jejich kvalitách ..já sám osobně jsem už vyrobil ředu výfuků z nerezových materiálu a vyrábím i nadále. Mám sám jeden z nich na svém voze a musím říci,že problémi s korozí jsou venku ze hry. Ovšem záleží na provedení jestli má zájem člověk o výfuk podle originálu a jede stejně tiše o stejným nebo nepatrně lepším výkonem vozu a nebo pokud má zájem o vyšší výkon vozu při čem se zvýší i hluk vozidla. Otázka pro každého zvlášt? Když někdo neumí a nebo nezná výpočty těžko udělá kvalitní výfuk! Může udělat nerezový výfuk,který přežije automobil,ale nebude mít výkon. Zdravím všechny motoristy.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Výfuky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist