1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Odlehčený setrvačník (14)
polokova
22/10/2019 23:04:42
nabídka půjčky
Dobrý den, jsem jednotlivec, který nabízí půjčky na mezinárodní úrovni. S kapitálem, který bude použit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých osobních půjček v rozmezí 100 000 až 50 000 000 EUR všem vážným lidem v reálných potřebách, je úroková sazba 2% až 3% , Pro více informací mě kontaktujte mailem: polokova25@seznam.cz
ignis sport
6/2/2013 17:41:11
Hoj. nevíte prosim vás kde se dá sehnat odlehčený setrvačník na suzuki ignis sport??? diky...:-)
Tadeáška Profil uživatele + foto
18/4/2007 08:59:36
Mimochodem kliku stejně budu muset nechat vyvážit, protože nemám označeno, takže tohle mi netrápí.
Tomáš Kouřil Profil uživatele
17/4/2007 22:18:10
Měl jsem motor s odlehceným setrvákem, jelo to skvěle (v kombinaci s sníženými hlavami a vyfukem).slo to rychleji do otacek,a le taky semi zdalo, že to rychleji klesalo z otacek, což je taky nevyhoda.
martin_100 Profil uživatele + foto
17/4/2007 22:11:47
Tadeáška:
To jako budeš potřebovat až zas poneseš motor z Hercula do dílny a nebo pří montáži do Huga aby nebyl tak těžkej? :-)
Nebo snad nedejbože chystáš Huga na volnej pohár v rallye?!
Pavel JHB Profil uživatele
17/4/2007 14:57:20
Ja mam k dispozici origos upravy VEB Sachsenring priloha J sport. pravidel
FIA (32 nebo 35PS) a tam jej neodlehcuji :-( Jedine zkusit sehnat upravy dle
FIA A 5210. Mel jsem je ale pri vymenach PC padly nekde za vlast :-)
17/4/2007 14:39:37
Podle úprav na rallye se odlehčuje.
Pavel JHB Profil uživatele
17/4/2007 09:29:03
Ne, setrvacnik se u T neodlehcuje (alespon podle prekladu tovarnich uprav
/str 313/ popr. dle orig. nemeckeho odst3 str4). Pouze se "svazi spolecne s
klikovkou. Na hrotech to nestaci, je treba dynamicka vyvazovacka. Kdo to
nevyzkousel, neveri, delavali jsme to drive na skodovkach a bylo to az k
neuvereni, jak se motor sklidnil a zacal brat. (samozrejmosti bylo svazeni
ojnic + pistu).
Jinak samozrejme nic nebrani tomu jeden kousek upnout do soustruhu a ubrat.
Je treba si ale uvedomit vsechny dusledky v chovani motoru.
17/4/2007 09:22:54
Protože ho budu potřebovat.
martin_100 Profil uživatele + foto
16/4/2007 22:56:26
Šmarjá proč to chcěš dělat?
Nic ti to nepřinese akorát ti motor nepude tak hezky pravidelně na volnoběh.
16/4/2007 22:20:14
Jasně, wod wostřejší wačky wostřejší jízdu a wod wodlehčenýho setrwáku lehčí motor ;-)
Vašek D. Profil uživatele + foto
16/4/2007 21:25:01
Na soustruhu by určitě odlehčit šel, ale budeš ho po každé takové úpravě muset znovu vyvážit na hrotech, jelikož ten materiál není zcela homogenní. PS: Co si slibuješ od odlehčeného setrvačníku - lehčí motor? :-)
16/4/2007 21:12:43
Nikdo nevíte? Našla jsem jen dost obecné info.
16/4/2007 10:11:08
Existuje někde nebo nemáte někdo nákres odlehčení setrvačníku na trabantovi? Všude jsem našla spíš dost obecné info, to se to vážně dělá "přiměřeně"? Díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Odlehčený setrvačník

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist