1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Ekologická likvidace (53)
Mrs. Ceren
14/11/2016 00:57:50
Do you need Financial Assistance?
Do you seek funds to pay off credits and debts?
We give out loan with an Interest rate of 1.00%
Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed...$, €, £:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- Name of the Site:
Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com
Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
PergoCF@qualityservice.com
We look forward to hear from you ASAP.
ponúkajú pôžičky medzi jednotlivými
12/11/2016 13:28:47
ponúkajú pôžičky medzi jednotlivými
Som bankár dôchodku, ktorý pracoval na srdce s mojou bankou. Dlhujem veľa peňazí na mojom účte a moja obava je pomôcť ľuďom chýba prostriedky na realizáciu projektu, som sa pomáhať ľuďom vážne a čestné, ktorí môžu splácať úver v obvyklom čase. Tým bude mať za úlohu úzko spolupracuje s mojím právnikom pri postupoch používaných na dokončenie tejto transakcie. Ponúkam pôžičky v krátkodobom, strednodobom i dlhodobom horizonte € 2.000 € 500.000 € a mimo nej. Môj útes vykonané s 3% úrok
Mail; lamblinjulien19@gmail.com
Přílohy:  hjoi.jpg (9,6 kB)
janda
27/7/2016 17:07:54
Běž do prdele s vrakovištěm a nespamuj tady, nikdo na tvý kecy neni zvědavej!
likvidace autovraků Brno
27/7/2016 15:46:06
Jop, je to dobře, že se na to bere zřetel. Já jsem taky našel autovrakoviště [URL] dle toho, že splňuje normy na ekologickou likvidaci.
EKO AutoVrakoviště
25/3/2015 13:23:47
V dnešní době je kladen velký důraz na životní prostředí, proto se i EKO AutoVrakoviště zabývá ekologií a poskytuje ekologickou likvidaci vozidel a autovraků [URL]. Svým klientům zajistíme "Formulář o ekologické likvidaci vozidla" a o trvalém vyřazení auta z evidence na Dopravním inspektorátu.
Petr Štalmach Profil uživatele
16/11/2014 21:00:57
Tahle firma to taky myslí celkem vážně s ekologickou likvidací Vašeho autovraku a jeho úspěšnou realizaci. Kontaktujte je můžete na am-car.cz [URL] a využijte našich profesionálních služeb. Ekologická likvidace zdarma včetně bezplatného odtahu autovraku je celkem férová nabídka a ještě Vám i dají peníze i za vrak.
16/11/2014 20:54:11
Ekologická likvidace vozidel je dneska věc, kterou úřady dneska celkem pečlivě sledují a v případě nesrovnalostí neváhají odebrat nepoctivému autovrakovišti nebo certifikované firmě licenci a to se dneska již nikomu nevyplatí, aby vystavil někomu jen tak potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Celkem slušně to mají popsáno na ekoautovraky.cz [URL] . Píší, že lze ekologicky likvidovat i nekompletní vozidla, takže jediné co k tomu potřebujete je v aby bylo na kostli VIN a měli jste TP. V rámci celé moravy si přijedou a ZDARMA odvezou a ještě Vám i přidají nějakou tu korunu. Potvrzení Vám vydají ještě ten týž den na své provozovně. Případně zašlou poštou.
RL LENDER
3/11/2014 07:43:28
Vážení Žadatel,
Jsem soukromý úvěr věřitel, který vydává úvěr ve velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Dáme se všechny druhy úvěru, jako je vzdělávací půjčky, obchodní půjčky, úvěru na bydlení, zemědělského úvěru, osobní půjčky, auto úvěr a další dobrý důvod, i já rozdávat půjčky od rozmezí $ 5,000- $ 50,000,000.00 v obou dolar, euro, libra a jiná měna na 3% úrokovou sazbou. Doba trvání 1- 30 roky v závislosti na množství, které potřebujete, jako půjčky .Pokud máte zájem prosím kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: rllender@hotmail.com
18/10/2014 12:06:38
Ekologická likvidace vozidel /b>je dneska věc, kterou úřady dneska celkem pečlivě sledují a v případě nesrovnalostí neváhají odebrat nepoctivému autovrakovišti nebo certifikované firmě licenci a to se dneska již nikomu nevyplatí, aby vystavil někomu jen tak potvrzení o ekologické likvidaci vozidla./b> Celkem slušně to mají popsáno na [URL] . Píší, že lze ekologicky likvidovat i nekompletní vozidla, takže jediné co k tomu potřebujete je v aby bylo na kostli VIN a měli jste TP. V rámci celé moravy si přijedou a ZDARMA odvezou/b> a ještě Vám i přidají nějakou tu korunu. Potvrzení Vám vydají ještě ten týž den na své provozovně. Případně zašlou poštou.
Jackal76
16/5/2014 11:21:19
To se moc nevyplácí :-) celý to běží do evidence POLICIE.
Doporučuju řádný proces likvidace jako tady [URL]
o vše se postarají, auto odvezou a dodají potvrzení, člověk nic neřeší a vše je zdarma.
Pavel Fořt
12/3/2014 11:30:06
Pokud nechcete mít zbytečné starosti s ekologickou likvidací vozidla, tak doporučuji se obrátit na Ekoautovrakoviště. O vše se postarají sami a vy máte klid.
12333
3/2/2014 16:44:14
je to tak nejak ako píšete ja som ochotná mu s tým pomôcť viem ako to je na slovensku vlastím vozidlo, ale netušila som ako je to u Vás za informácie Vám moc dakujem a snád to čím skor vybaví.
habr Profil uživatele
3/2/2014 00:10:03
Pro 12333: bez Technického průkazu, značek a protokolu o likvidaci to nepůjde. Možná by mohl donést jen TP a protokol o lividaci s tím, že značky omylem zůstaly na autě a jsou zlikvidované a ORV také, třeba že bylo za sluneční clonou, ale je to takové dost přitažené za vlasy. Asi mu nezbývá, než sehnat vrak a postupovat co nejvíc legálně. Postup jsem popsal ve svém přízpěvku 30/1 v 12.27 hod.
Upřímně - pochybuji, že Váš kamarád bude něco chtít řešit, už to, že za něj kladete dotazy a pak mu je zprostředkovaně předáváte svědčí o jeho liknavosti dotáhnout svoji nedbalost do nějakého zdárného cíle.
12333
1/2/2014 18:40:13
Dakujem Vám moc za podrobné vysvetlenie moc si to vážim a mohla by som Vás poprosiť o radu ako teda postupovať ak je tam nádej na odhlasenie toho vozidla kamarát si je vedomý všetkeho aj tej pokuty ohladne povinného ručenia pošlete mi to prosím na email ak by ste mali čas ? moj email: johngrahammellor617@gmail.com budem Vám za to moc moc vdačná.
habr Profil uživatele
30/1/2014 23:48:21
Pro 12333: technický průkaz = TP; osvědčení registrace vozidla = ORV - dříve mělo označení OTP a říká se mu "malý techničák"; RZ = registrační značka, dříve také SPZ; RK = registrační kontrola - vydává ji STK; STK = stanice technické kontroly, vydává jednak RK ale také provádí technické prohlídky; ME = měření emisí, vydává protokol o naměřených výfukových emisích který je nezbytný pro provedení technické prohlídky, k RK není ME potřeba.
12333
30/1/2014 15:39:53
Vidím že ste človek ktorý sa naozaj vyzná a moc si vážim že ste bol ochotný mi odpísať a chcela by som Vás moc poprosiť či by ste mi nenapísal na email ja si ho sem dám prosim Vás ešte by ste mi to troška spresnili a neviem čo je ORV a RZ a ten techničák som mala na mysli technický preukaz.
habr Profil uživatele
30/1/2014 12:27:22
Pro 12333: nevim cemu rikate "technicak" pokud je ORV tak to bude slozitejsi, pokud TP, pak snadnejsi.
Pokud ma v ruce jen ORV na sve jmeno a vuz je na nej doposud napsany, tak nejprve musi vyridit vystaveni duplikatu TP za ztraceny, pak nove RZ za ztracene, k tomu vzdy dostane nove ORV - pokud by mel vuz platnou technickou prohlidku, az to bude mit vyrizeno, tak odevzda vrak, pokud jej nema, tak nejaky sezene nebo sezene nejak jinak doklad o ekologicke likvidaci, s TP, ORV, s RZ , dokladem o ekologicke likvidaci muze vyridit trvale vyrazeni vozidla z evidence. Pokud ma v ruce TP a chybi mu ORV tak zajde jen pro nove znacky za ztracne a pritom nove ORV dostane. V kazdem pripade bude vyzadovana nejmene registracni kontrola z STK kterou bez auta nebude snadne ziskat.
Pak se nabizi jeste jedna otazka - pokud je vozidlo dosud v registraci a neni aspon v depozitu, pak nejspis nekdo bud plati pojistne /o cemz dost pochybuji/ nebo je nekdo dluznikem nektere pojistovne a navic CKP. To muze byt jeste take zabavna komedie!

Z uvedeneho je temer jiste, ze Vas kamarad ma pred sebou kopec problemu ktere nebude snadne rychle a bezbolestne vyresit. Mel by to ale udelat, protoze tolhe ho driv nebo pozdeji dozene a bude to jen drazsi a slozitejsi.
Tr.
29/1/2014 20:36:35
Ani jedno z toho už nelze...
Pepa
29/1/2014 20:10:08
Jedno jsem rušil čestným prohlášením.Další na náhradní díly.V roce 2011
12333
29/1/2014 16:56:40
myslíte si že sa auto nedá vobec už odhlásiť? jedine čo mu ostalo je techničák nič iné
12333
29/1/2014 16:47:28
no ono sa to stalo kamarátovi ktorý je čech preto sa pýtam tu tak ?
habr Profil uživatele
28/1/2014 17:24:51
V CR by to mozne jiz nebylo, ale na Slovensku plati jiste jine zakony, proto doporucuji hledat informace spis vas, nez v Cechach.
12333
27/1/2014 21:10:36
Dobrý den kamarát má taký problém kedysi vlastnil auto ktoré bolo na neho napísané auto už bolo stare a zničene tak ho dal kamarátovi ktorý mu povedal že ho odhlási. Samozrejme že odhlásiť ho može len majtel pokial nespéšu čestné prehlásenie a auto už neexistuje a asi špztky len techničák je vobec nejaká šanca žeby sa auto ešte dalo odhlásiť ????
votater
15/1/2014 16:57:57
Dobrý den. Asi před rokem jsem měl podobný problém, ale už zase nevím, jak se to řeší :-). Jen vim, že mi švagr doporučil www.ekologicka-likvidace-vozidla.cz. Zavolal jsem jim, řekli mi všechno co jsem chtěl vědět a nakonec jsem si to od nich nechal i odvézt. Snažili se mi vyjít vstříc... Můžu je jen doporučit, přišli mi seriózní a byli příjemní. Tak hodně štěstí.
Martyn Koutný
2/10/2013 14:15:53
Nevím jak to přesně je, ale já osobně jsme před cca rokem vše řešil s Ekoautovrakoviste a v podstatě oni vyřešili vše za mě, jen jsem musel vyplnit formulář [URL]
na začátek předchozí  1 | 2 | 3  další další

Odepsat na: Ekologická likvidace

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist