1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
DVD - Good bye Lenin (4)
Jara 600 Profil uživatele
11/4/2007 13:29:56
Jo, jo - souhlasím, film je fajn a už ho mám v šuplíku :-) Když jsme u těch "DDR" filmů, doporučil bych ještě "Životy těch druhých". Ještě je na něj sice nutné zajít do kina, ale stojí určitě za to. Trabantů tam zase tolik není, ale DDR atmosféra (ikdyž trochu jinak) je výborná.
Ivosh Profil uživatele + foto
11/4/2007 12:51:54
Ještě bych dodal, že film mne oslovil i obsahově. Není to žádná prvoplánová lehce stravitelná fraška (na rozdíl třeba od Go Trabi Go).
Hoda Profil uživatele
11/4/2007 11:15:52
Ano už jsem tento film viděl a musím doporučit.moc pekné ukázky.Barkas sanitka,modrý kombík,wartburg atd.ale mimo jiné to krásně prostředi.:--))
VlaVla Profil uživatele + foto
11/4/2007 10:38:13
Ahoj, pokud nechodíte pravidelně do novinového stánku, tak doporučuji si tam dnes zajít. V edici Lidových novin vyšlo DVD s filmem "Good bye Lenin" Trabant tam sice nehraje tak hlavní roli jako v Go Trabi Go, ale podle mně stejně patří k povinné četbě Trabantisty :-)
P.S. DVD samostatně stojí 47Kč
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: DVD - Good bye Lenin

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist