1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

Plechařina - lak (3)
VlaVla Profil uživatele + foto
10/4/2007 11:31:55
Pokud chceš kvalitní ochranu proti korozi, tak vřele doporučuji ten černý lak sundat a začít od holého plechu (nejlépe pískovaním). Znám člověka co tvrdí, že pozinkování je na nic, ale já bych při výměně vlaštovky o zinkování minimálně uvažoval.
Ivosh Profil uživatele + foto
10/4/2007 11:23:56
Ten cerny lak se dost loupe. Urcite bych doporucil neco lepsiho. Nicmene klempiri nemaji zinek radi, protoze pri vareni prska.
mp Profil uživatele + foto
10/4/2007 11:18:18
Na nových dílech typu podběh, vlaštovka je nějaký černý lak. To je nějaký základ, nebo ho musím sundat a dát něco poctivějšího? Zkoušel někdo pozinkovat vlaštovku? Není pak problém s montáží?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Plechařina - lak

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist