1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Zadní kola do "V" (5)
filcek
29/8/2014 12:51:17
Datumu jsem si nevšiml ale třeba pomůže ostatním
habr53
26/8/2014 08:05:33
To trabantista a filcek: nejsem si jistý, jestli dotaz Regulose je ještě aktuální, ono už je to něco přes 7 let co tu otázku položil, ale třeba si dosud neví rady a aspoň občas se sem koukne, jestli už mu někdo něco poradil, pak by Vám byl asi vděčný, jinak se obávám, že možná zmíněné auto už ani neexistuje.
filcek
25/8/2014 21:03:48
Daji se sehnat podlozky pod zadni napravu takove druhe (dudliky) ktere se nasadi mezi rameno a karoserii na trabime.cz je maji v kramku mam je na trabiku a spokojenost
trabantista
25/8/2014 12:57:05
je to tak originál tak to nech, jediná možnost jak tomu drochu zabránit je přehazovat kola podle návodu v příručce
Regulos
3/4/2007 15:59:47
Prosím poraďte, co se dá dělat s odklonem kol od svislé osy na Trabiku s pružinami? Jezdím prázdný a tak se mi nadměrně sjíždí vnější strana pláště, nemluvě o jízdních vlastnostech. Zkracovat pružiny mi nepřipadá jako nejlepší řešení. Moc díky!
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Zadní kola do "V"

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist