1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Ceny-poradte (6)
qwertzuiop
2/4/2007 08:59:18
aha, děkuji za objasnění, já myslel 90stupnu=100% :-). No vyzkouším, ale když jedu na 3 v mírné zátěži a v otáčkách tak v poho, jen u 4ky to takhle zlobí. Spojka na tom asi bude mít svůj podíl, ale proč to teda u 3 de a u 4 ne-e...
julo600 Profil uživatele + foto
2/4/2007 07:02:28
100% stupanie = uhol 45°
bezne sa cesty prujektuju na 12% stupanie, niekedy na 16% ... to len na spresnenie a objasnenie
Nezda sa mi zeby bol problem u teba s volnobezkou, skor jednoducho nevladze motor. Ci to je spojka zistis jednoducho, skus sa pohnut (pripadne aj so zatiahnutou rucnou brzdou) na 2(3) stupni. Hned zistis ci spojka zabera (motor zhasne) alebo preklzuje.
qwertzuiop
1/4/2007 22:34:28
To Kajda: ja nevim, tech 30% je takovej odhad (prostě takovejch 25-30 stupnu od roviny), zkrátka asi tak před 14 dni to šlo v poho, před kopečkem sem se rozjel (jen trochu páč je tam šede), a do kopce vždycky tech 60-70 na čtyrku jel, bez problemu, muj trabik je vykonej :-) jezdim v nem vesmes sam ,a nejsem zadnej tlustoch (70kilo to jistí :D ), no ale teď začal dělat toto, a do kopce už ani 60 nejede, maximálně když ho trápim na 3._Jak řikám, zřejmě ta volnoběžka nějak prokluzuje, ale po rovině na ni jakš takš jede, než přijde do vyšších otáček tak při 80.jak kdy no.
Kajda Profil uživatele
1/4/2007 21:15:49
Na 4 do 30%? :)
Tomáš Kouřil Profil uživatele
1/4/2007 20:43:40
přítlačak jsem koupil za 300nopvej a výmena ani ne na hodinu.jinak menit volnobežku, to je delsi dobu ale v trabantím servisu vám pomohou. bavstivte stránku www.trabi.cz sekce opravny a prodejny, a jsou tam vsechny opravaři v republice.Tam nekoho najdete.
qwertzuiop
1/4/2007 20:25:30
Dobrý den, potřeboval bych od vás trochu cenové poradenství, jelikož se v cenách vůbec nevyznám (resp. jsem je ještě nemusel řešit - nebylo ppotřeba zatím nic opravovat - díky bohu).
No ale teď se vyskytl taký malý problém, když jedu do kopce na čtyřku (stoupání okolo 30%), tak najednou motor jde do otáček, ale výkon klesá - je to jasné, prokluzuje to. A je spíš ta možnost, že zlobí volnoběžka,což se asi dost blbě opravuje. No a já bych potřeboval vědět, vyplatí se víc nechat opravit, nebo co by stála nová převodovka+výměna? ještě bych potřeboval vědět, kolik by stála nová spojka (+ výměna,obložení...), je mi jasné že všude je to jiné, potřeboval bych jestli orientačbě stovky, nebo desetitisíce, popř. jestli už s tím někdo má zkušenosti, tak kolik jste platili.Děkuji za odpovědi
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Ceny-poradte

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist