1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Karburátor (9)
martys
12/5/2009 17:06:14
Zdravim, prosím kdyby měl někdo na prodej karburátor na trabant 601, prosím ozvěte se mi ...dekuji
lil B.G.
14/12/2008 17:14:32
Zdravím, mám dotaz jak se dá seřídit bohatost směsi u karburátoru 28 HB3-1 při běhu naprázdno?
martin
4/6/2008 19:40:56
no teče proudem ale to už se mi stalo i jednou to sem to měl uchcaný a kdyžž sem to pak nastartovak tak ani kapka
HaD Profil uživatele + foto
4/6/2008 19:08:08
Pokud teče trvale (ne že vyteče pár kapek a pak už nic) je zaseklý nebo velmi opotřebovaný jehlový ventil v karburátoru.
martin
4/6/2008 18:10:23
čau hele nemůžu nastartovat a u karburátoru jak je to koleno na vzduch a podtim je hadiška ta sté mi teče benzín nevíte čím to je
HaD Profil uživatele + foto
18/5/2008 10:42:56
Miloš > když pomalu klesají otáčky, tak motor někde přisává falešný vzduch. Buď je netěsnost u karburátoru, nebo špatné gufero na klikovce. Občasný chod na 1 válec naznačuje špatné gufero.
miloš
18/5/2008 09:48:31
motor jde pomalu z otáček mám karb. 2-9 skoušel jsem tři typy 2-7 , 2-3 a je tam nepatrný rozdíl , na jeden to špatně startuje,na druhý se nedrží na volnoběh , a na další špatně startuje když je teplý a při volnoběhu běží jen na jeden válec , co může být toto ovlivnovat
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
19/3/2007 20:36:30
Odporucam ti 2-9. Je to podla mojho nazoru ten najlepsi karburator na Trabant.
Tadeáška Profil uživatele + foto
19/3/2007 19:29:26
Mám na motoru rv.79 karbec 2-7, doporučíte výměnu za novější typ? Stejně by tam měla být 2-9 ne?
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Karburátor

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist