1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

jak ho rozchodit poraďte.. (18)
Pharmf886
8/5/2014 01:57:38
Very nice site! cheap goods [URL]
Pharmg886
8/5/2014 01:56:51
Very nice site! [url=[URL] goods[/url]
Pharmd182
8/5/2014 01:56:20
Very nice site! cheap goods
Smithc706
7/5/2014 11:49:18
You produced some decent points there. I looked on the net to the problem and discovered many people goes together with along along with your web site. gbfeddbcebgkeeke
adam
2/8/2007 20:48:47
ako prerobite zapalovanie z 6Vna 12V??
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
10/3/2007 08:56:45
Wojta > Ked pises ze je tam kopec vypinacov - nemoho by byt jeden z nich nejaky pseudo - imobilizer, ktory si tam povodny majitel namontoval?
HaD
9/3/2007 15:07:01
wojta > tak mrkni na [URL] tam je většina knížek o Trabantu, co za jeho historii vzniky. Za nejpraktičtější považuju poslední vydání - hnědožluté. Tam najdeš téměř vše.
wojta
9/3/2007 13:52:37
úplnej laik zase nejsem, protože táta měl jestě před pár lety wartburga a ten je podobnej, některé části jsou dokonce totožné, ale kohoutek k nádrži neměl...A navíc jsem k vozu žádnou příručku neobdržel, jsem spíše samouk a občas si připadám jak Indiana Jones při hledání pokladu....ale díky za poučení...
Pavlik03
8/3/2007 18:44:17
no to ti teda reknu, ze fakt nejsi moc expert! Zajimave, ze vis, kde je karburator a jak se meni svicky, ale k cemu je kohoutek pod palubkou nevis....!Si k trabikovi nedostal chytrou knizku?!Ja ji mel prectenou trikrat tam a zpatky, nez sem koupil trabika:)
Doprava zavreny, dolu otevreny, doleva rezerva
wojta
5/3/2007 22:35:51
nebo takhle já nejsem moc expert, je tam nějak hodně spínačů, protože je to podivná předělávka....takže ten kohout pod přístrojovkou úplně dole je na zapnutí rezervy? každopádně benzin zaručeně teče do karburátoru...
wojta
5/3/2007 22:32:40
no kohoutek jsem samozřejmě zapnul, benzinu tam zatim moc neni, ale jestli je to rezerva netusim. svicky byly suchy, ale po naliti benzinu do valcu byly mokry. do karbecu benzin jde urcite, protoze potom vytece ven. ocistili jsme kontakty zapalovani a nastavili predstih. auto stalo minimalne mesic v podkrkonosi. udajne predtim jezdilo jako blazen. zkouseli jsme to startovat i pres 12V nabijecku. ja uz nevim co dal napsat....vsechno zda se funguje, ale jak jsem uz napsal ani prd z toho....
majatrabi Profil uživatele
5/3/2007 19:35:06
TO Wojta: No na dalku se tezko radi. Kdyz jsi vysruboval svicky aby jsi nalil benzin do valcu byly svicky mokre? Pises ze mas auto 14dni, jezdilo predtim nebo dlouho stalo? Mozan bylby dotaz a mas dostatek benzinu? Nemas nahodou rezervu a zapomel jsi prepnout kohoutek na rezervu?
Pokud chces poradit zkuse vice rozepsat co vsechno jsi delal a jak to vypada.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
5/3/2007 19:29:22
Nedavno sa mi stalo nieco podobne - auto dlhsie stalo (cca rok). Skontrolovali sme vsetko, vymenili sviecky, vsetko OK. Auto nie a nie chytit! Ani na roztlacenie....neskor som zistil, ze bola zaseknuta ihla v karbeci, aj ked pri roztlacani bolo citit smrad benzinu, benzin nedotekal!
wojta
5/3/2007 18:43:19
jsem z nymburka, zapalování jsme seřizovali a právě mám podezření, že do motoru možná nejde benzín, ale ani když jsem nalil trochu benzínu přímo do válce tak nica ni neškit...
Eda Profil uživatele
5/3/2007 17:53:11
Přiznej se odkud jsi a možná máš někoho poblíž o kom nevíš, že by ti mohl pomoci
Ivosh Profil uživatele + foto
5/3/2007 16:06:33
Zapalovani mas v poradku? Pokud ano a vyfuk bude ok, zkusil bych osadit jiny karburator, je-li po ruce.
Petr Profil uživatele
5/3/2007 12:37:46
Podívej se jestli nemáš ucpanej vejfuk. Mě to před několika roky v zimě taky nechtělo naskočit, soused mě tahal na špagátu po celým sídlišti a pak mě napadlo kouknout se do vejfuku. Někdo mi tam narval hroudu sněhu. Tu sem vyškrabal a pak mě roztáhl, ale jak to bylo uchlastaný, tak si dovedeš představit toho dýmu.
I když letos je to s tím sněhem horší, ale nějací dobráci tam rvou brambory(z doslechu). Jinak ti fandím.
wojta
5/3/2007 12:09:43
mám problém, nechce mi trabi naskočit, mám ho ai čtrnáct dní a úěnlivě nestartuje, přitom se točí ,do karburátoru jde benzín a jiskru taky dává. Zkoušel jsem i dát benzín přímo do válců a nic. točíse ale ani neškitne. nemá vůbec snahu... je to 6V a podle podivného čísla motoru je to P65, kastle je 89 rok,se starejma vnitřnostma. Nějakej dobrák to takhle nesmyslně předělal... nemohl by mi někdo poradit jak ho rozchodit? díky
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: jak ho rozchodit poraďte..

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist