1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
SPZ (29)
julo600 Profil uživatele + foto
30/1/2007 19:01:18
Ak ma auto doklady v depozite, tak prides na patricny urad a vyzdvihnes si ich (predpokladom je platna STK)

Nerozumiem prvej casti otazky, comu nerozumies? Napis mi na mejl presne co potrebujes vediet. Ak nemas doklady na auto ktore je v perfektnom stave a splna vsetky poziadavky pre pouzivanie v cestnej premavke tak zabezpec aby malo rovnake vyrobne cislo karoserie (u Trabanta je za palivovou nadrzou) ake mas v TP. Potrebujes presny popis ako sa pracuje s jednotlivymi nastrojmi a strojmi?
Peter
30/1/2007 18:09:13
Nerad sa to pytam ale ako mam vymenit ten stitok?

P.s.: A co ak ma auto doklady v depozite,
julo600 Profil uživatele + foto
30/1/2007 17:25:07
Ahoj. na moznost opatovneho prihlasenia uz raz natrvalo odhlaseneho auta z evidencie zabudni - preto sa tomu hovori trvale vyradenie vozidla z evidencie.
Moznost prihlasit auto na ine papiere je. Netreba si vsak lamat hlavu nad oficialnymi postupmi. Jednoducho kup auto (alebo len paiere) na neodhlaseny Trabant, pripadne s platnym STK a vsteko rob tak, aby tebou zrenovovane auto malo rovnake cislo karoserie ako je uvedene v platnych dokladoch. Cislo motora je nepodstatne, uz sa nekontroluje.
Peter
30/1/2007 16:24:32
Prajem dobrý deň, požiadal by som vás o radu. Možno som už o tom písal kedysi...ale tá pameť, už to nie je ono a sem-tam mi niečo vypadne a potom musím písať 2x. Takže,...
mám 601 ktorý idem rozoberať úplne generálkovať a postaviť z nových dielov-priebežne teda zisťujem predajne na SK ktorých nie je veľa-som zo záp. SK takže preto. Ale čo som chcel je to že nakoniec ho potrebujem postaviť aj na ŠPZ s TP.
To však nie ľahké lebo auto stálo 4-roky na sídlisku bez povšimnutia majiteľa ktorý je mimochodom rád že sa ho zbavil apreto práve v tom období-t.j. do konca r.2004 a mali vymeniť ŠPZ. Nevymenil,predal za lacný peniaz -síce bez kúpnopredajnej zmluvy-ale veď nebola ani treba. Dal mi všetko -staré ŠPZ,TP,STK,EK,poistku všetko platné do 2000.
Teraz by som potreboval auto prihlásiť na seba a keďže doklady automaticky vyhlásili a prepadli v 2004 - ako postupovať? Inak (výr.čísla a všetko je o.k.)
AKO MÁM VYBAVIŤ NOVÉN DOKLADY NA AUTO KTORÉ BOLO AUTOMATICKY VYHLÁSENÉ A NÁSLEDNE ZRENOVOVANÉ? Neplatí len na Trabant
PRÍPADNE AKO POTOM S KÚPENYMI DOKLADMI...
Ale radšej to prvé-nové ŠPZ sú už Európske totiž.

Za odpovede fakt Dakujem
předchozí předchozí  1 | 2  další na konec

Odepsat na: SPZ

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist