1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
SPZ (29)
edmundo
15/12/2018 10:05:01
Dobrý den, pane / paní
Získejte tento pohodlný a spolehlivý finanční úvěr od přímého poskytovatele. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné pracovní podmínky.
Do 60 minut od vašeho požadavku víte, zda vám mohu poskytnout půjčku a za jakých podmínek.
Pokud je úvěr schválen, budou prostředky okamžitě vyplaceny.
Tato nabídka je platná po celé Evropě.
Garantuji vám spravedlivou a profesionální dohodu.
Moje úroková sazba je 3%.
Můžete splatit od 2 000 do 5 000 000.

E-mail: edmundo.casar@gmail.com
Přílohy:  telechargement.jpg (10,3 kB)
habr Profil uživatele
30/3/2010 00:01:48
Jeden problém nastane - pokud si technik všimne samodomo RZ tak neprojdeš a je to logické, to by jsme si pak mohli vyrábět libovolné značky.
nemo
29/3/2010 12:16:30
Ahoj, někde jsem nechal přední SPZ a tak jsem si nechal dělat novou. Nemá prolis a je to na škodu ? Čeká mne ale STK ale nechce se mi pořizovat nová a papírovat. Dík za rady. Nemo
Peter
2/11/2007 14:48:09
To Mr_Kuj: a cim si to si tam ten stitok lepil? Ja to budem tiez robit a neviem cim,

dakujem
Ota
2/11/2007 09:16:46
Nevíte kdo vyrábí repliky SPZ z 60. let? Potřebuji za rozpadlou na půllitra a nechci tam dávat obdélníček.
Dík Ota
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
3/2/2007 16:17:24
Ten stitok na prvej foto co uz je na kasni tiez vyzeral novo ked som ho tam lepil :)
Peter
3/2/2007 15:02:41
Ano vyzera to fakt dobre len moc novo
3/2/2007 14:54:57
A dalsia...
Přílohy:  p2030010.jpg (50,2 kB)
3/2/2007 14:54:42
Mala nazorna ukazka...
Přílohy:  p2030007.jpg (32,8 kB)
Dan Profil uživatele + foto
3/2/2007 03:16:25
Asi nejaka novota, a to jsem byl na technicke nedavno, holt to chce drobne poskozeni, jak rikas :)
Eda Profil uživatele
2/2/2007 17:17:39
Nikdy na STK štítek nikoho nezajímal, nedávno jsem byl a hledali štítek, že tam musí být je to typový štítek a bez toho nemůžu jezdit. Udajně to budou vyžadovat. Číslo karoserie by mělo být shodné, ale myslím, že je stejně nikdo nepřečte, když se mu trošku pomůže.
Peter
2/2/2007 16:02:10
Ale ved tam nieco take musi byt
2/2/2007 00:56:17
Typovy stitek (pokud myslite ten tenky hlinikovy napravo, ve smeru jizdy, od cisla karoserie) mam porad stejny, i kdyz stitek s cislem karoserii je meneny a nikdy to nidko na technicke neresil. Jinac, pokud chces mit jistotu, je asi nejlepsi reseni ho proste sundat a tvarit se, ze tam nikdy nebyl. Malokdy je clovek prvnim majitelem, takze proste koupil trabiho bez stitku a tudiz ani netusi, ze tam nejaky ma byt. Ale jak rikam, mam tam puvodni a nikoho to nezajima.
Peter
1/2/2007 17:49:49
takze okrem stitku s vyr.c. treba aj typovy.........
Pavel JHB Profil uživatele
1/2/2007 13:24:02
Ivo Jančík>Myslim tim ten hlinikovej stitek. U novejsich jsem to mel vzdy
pribodovane na takovem "cejsku" nad nadrzi. Pri posledni vymene karoserie
jsem nemel (resp. jsem se nedohodl s prodavajicim) o dokladu o nabyti, tak
jsem cejsek odseknul, zavaril body, prekytoval, prestrikal a nechal si
vyrazit za 87.- cislo uredni, ktere mam na hrnci tlumice.
1/2/2007 09:52:03
Nie, typovi stitok sa nachadza nalavo od nadrze, pri pohlade ak stojis pred autom. Je na nom vyrazeny r.v., hmotnost, typ motora.....nepamatam sa co vsetko presne, ale je na nom aj cislo karoserie a cislo motora
Peter
1/2/2007 07:53:15
Nad nadrzou to je stitok karoserie a stitok na motore by mal byt vytlaceny na motore,ze ano?
Ale typovy stitok-ten je pod cievkami na podblatniku -dufam,ak sa nemylim...
Dakujem
1/2/2007 01:57:37
Jestli muzu poradit, je-li je k mani stitek puvodni (ten, ktery je nahrazovan), tak pokud se sikovne odsekne, da se z nej vyrazenim cislic z druhe strany snadno udelat stitek novy. Ma bez prace presne ty spravne rozmery i tloustku. Pokud si z druhe strany navaris malinke sroubky, je to maximalne elegatni reseni. Ovsem proti lepeni slikonem nebo chemoprenem nelze nic namitat. Jeste nalakovat podobnym odstinem a mirne umazat ;)
31/1/2007 22:34:56
Takze postup - vezmes stitok. Ci uz ho kupis s papiermi, alebo si ho vyrobis, je to absolutne jedno!!! V kovorytectve ti vyrobia za 100SK presnu kopiu, resp. donesies stitok z ineho Trabanta a podla neho ti vyrobia rovnaky, s cislami ake len chces!!!! Osobne to tak mam, stitok prilepeny chemoprenom uz x-rokov a nikdy ziaden problem. STK prechadzam legalne, nie po znamosti! Dalsou vecou je typovi stitok - ja ho tam nemam, na STK ma vzdy upozornili ze by tam mal byt, povedal som ze neviem kde je, ze asi za nadrzou alebo kde a uz dali pokoj...:)
Ivosh Profil uživatele + foto
31/1/2007 21:46:27
Jupiii. :-)
Hoda Profil uživatele
31/1/2007 20:48:05
Jo jo to neni skoru vubec vidět ale už se na všem pracuje.:--)),jen je toho trochu moc.
Ivosh Profil uživatele + foto
31/1/2007 20:26:05
@Pavel: myslis stistky takove ty tenke stribrnocerne, nebo ty silne? Videl jsem mnoho kastli dodanych jako nahradni dil, ktere ty tluste stitky take nemely, cislo bylo vyrazeno primo do motorove steny. Dokonce na voze, ktery mam nyni, to bylo vyrazeno nikoliv nad nadrzi, ale hluboko za nadrzi. Takze neni zepredu videt. ;-)
Eda Profil uživatele
31/1/2007 16:40:04
Prošly mi pod rukama i takové štítky maklepané 5 mm číslice, křivě až běda a přinytované trhacími nýty, na STK ji nevadily. V žádném případě nedoporučuji vyrábět štítek, raději originál a nalepit třeba cemoprenem. Když náhodou upadne, zůstane za nádrží. Pokud byla karoserie dodána jako náhradní díl je opatřena vyraženým číslem začínajíci písmenem "E".
Pavel JHB Profil uživatele
31/1/2007 02:00:34
Peter> Doklady bez stitku si kazdy muze nechat, jsou bezcene. I kdyz bacha -
to rekne spis Ivos, jak je to spravne, ja mel v posledni dobe 3 T, nejstarsi
r.v. 4/88 a ani jeden stitek nemel.
Peter
30/1/2007 21:53:56
Asi ano-pocul som totiz ze vadi ak to je len zlava a sprava prenitovane...Takze neviem akym sposobom to upevnit.
A to sa da kupit doklady so stitkom?
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: SPZ

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist