1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Bufík (8)
Nabídka úvěrů
19/3/2019 17:54:04
Nabídka úvěrů
Zde je levný spotřebitelský úvěr od 500 EUR do 400 000 EUR na 3%. Levný, rychlý a spolehlivý spotřebitelský úvěr, díky němuž můžete žádosti o peněžní rezervy on-line s okamžitou odpovědí bez jakéhokoli závazku. Získejte své peníze za 48 hodin při nejlepší sazbě 3, 9%. Zjistěte, jak funguje revolvingový úvěr a peněžní rezerva v sekci Need Money Between Individuals. email: polojkab@seznam.cz
Přílohy:  539940_1.jpg (20,9 kB)
Honza
3/1/2016 20:44:36
Honzo...který hledáš schéma elektrického zapojení na benzinové topení Sirokko Heizung 211 do Trabanta...tak se mě ozvi na můj email: posilamemail@seznam.cz Mám el.schéma zapojení a i návod v pdf na údržbu a nastavení.
antenka
9/8/2010 15:24:43
To Matlas:Když navštívíš stánky o Trabantech-trabime.sz-technika,tam je o nezávislém topení do Trabanta ÚPLNĚ VŠE!!!!!!To chce se více dívat a nejen napsat dotaz.
Matlas
8/8/2010 10:09:40
Ahoj lidi, hledám schéma zapojení přídavného topení. Díky moc
Standa
31/1/2007 11:11:26
Dnes ho posílám. Dřív jsem se k tomu nedostal.
Luboš Novotný Profil uživatele
27/1/2007 19:14:12
Tak ja bych ho teda za 500Kč vzal, můžes mi ho poslat poštou na dobírku?
Standa
27/1/2007 18:12:23
Do obytného vozu by bufik z trabanta nestačil, mám na prodej bufik z Tatry 613, nádrž musí být níž než je tryska, má regulační termostat, je na 12V, spotřeba asi 0,6l benzínu/hod. Cena asi 500,-Kč. Namontovat je možné jen na černo. (podléhá to schválení, montáž oprávněnou firmou)
Luboš Novotný Profil uživatele
27/1/2007 15:49:11
Čau, sháním bufík z trabanta, ale jěště se chci napřed zeptat jak dobře topí, chci ho totiž použít do dodávky, kterou předělávám na obytňák, můžte mi někdo poradit jestli je to vůbec proveditelné - zpojit ho někam mimo motor a udělat pro něj samostanou nádržku na benzín, případně kolik si ten bufík veme?, díky moc
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Bufík

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist