1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Technické školení AICE (2)
martin valenta Profil uživatele
22/1/2007 21:07:32
Zdravím,
 
je to lákavá nabídka, ale z časových důvodů se jí nemohu zůčastnit, a hádám, že sposta dalších. Nešlo by nějakým způsobem přednášky nahrát a převést je do DVD podoby? Já vím, že je toho asi moc, ale myslím, že by zájem o ně byl. Zkuste o tom pouvažovat.
 
VlaVla Profil uživatele + foto
15/1/2007 23:16:06
Ahoj Všem,
před chvílí se ke mně dostala informace o tom, že byla dokončená příprava 1.Technického školení AICE. Za měsíc se tedy prvních cca 40 zájemců ve víkendové sérii školení dozví, jak opravovat motor a další postupy, viz program v příloze. Já osobně už se na přednášku od Habra moc těším!!!
Přílohy:  1.technickeskoleni.doc (36,5 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Technické školení AICE

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist