1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Brzdová světla (14)
petra kouassiva
25/5/2020 12:59:30
Připraveno pro každého

Dobrý den, pane / paní, půjčka nabízí dostupnou úrokovou sazbu. Mnoho bank vás odmítlo. Potřebujete financovat konsolidaci svého dluhu? Potřebujete financování, které pomůže vašemu podnikání získat zpět? Poskytuji tedy půjčky zájemcům za velmi přijatelnou úrokovou sazbu Pokud máte zájem mě kontaktovat E-mail: petrakouassiva@email.cz
Přílohy:  download10.jpg (11,3 kB)
Pita
17/10/2009 20:12:45
Děkuji za radu, vyměnim ho :-)))
Pavel JHB Profil uživatele
17/10/2009 16:09:18
Pita> Na 99% ano, pro klid duse ho muzes zkusit povolit, jestli nezhasne. Ja
bych to ale moc neresil, spinac je na chlup stejnej se starou Avii atp. a
stoji par korun. Ja ho napr ve vsech W353 menil preventivne, protoze nemecke
spinaly vzdy pri vetsim tlaku.
Pita
17/10/2009 11:20:47
To Pavel JHB : pokud odpojím FASTONY od tlak. spinače tak světla zhasnou. Znamená to, že je spinač vadný ?
17/10/2009 10:19:24
Eda> proc tak slozite? Nez si uspinim ruce, tak je nejjednodusi odpojit
konektory ze spinace, aby se pripadne vyloucil vlastni spinac.
Pita
17/10/2009 09:40:23
Ok.. Vůli na pedálu mám tak asi 1cm. Mám povolit všechny 3 trubičky a nebo jen tu horní ? (přikládám foto). Nemůže to být třeba problém v tlakovém spinači?
Přílohy:  obraz008.jpg (207,9 kB)
Eda Profil uživatele
16/10/2009 19:56:14
Pito, v prvé řadě povol odvzdušňovací šroub na halavním brzdovém válci, aby poklesl tlak v systému. Když máš dvouokruhový válec povol trubičky. Asi máš nastavenou malou vůli na pedálu - pedál musí jit zmačknout asi 1 cm zdvihu až začne tlačit brzdový válec.
Pita
16/10/2009 19:03:52
Zdravím Vás,
Vážení mám problém s brzdovými světly. Po ukončení jízdy a vypnutí světel+motoru, mi stále svítí zadní brzdová světla (nakonec jse "vycuknul" + pól u akumul.). Prosím máte s tim někdo zkušenosti?
majatrabi Profil uživatele
13/1/2007 09:15:11
Jeste se da pouzit brzdovy spinac od skodovky 100MB. Myslim. Ten se kazdopadne da seridit.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
10/1/2007 22:30:25
Nie, nic sa nestane, kludne ho vymen. Stary vysrobuj a nasrobuj tam novy. Pred nasrobovanim noveho do neho pripadne tenkou striekackou s ihlou strekni trochu brzdovky do spinaca. Potom ho normalne nasrobuj, pripadne na koniec este odvzdusni brzdovy valec, ale nie je to spravidla nutne.
vlada
10/1/2007 21:58:10
No, tak to mám teda radost... Ale ten spínač je umístěn v brzdovém válci, takže když ho budu chtít vyměnit, nevyteče brzdovka, nebo nebude s tím nějaký problém ohledně štelování brzd?(prostě je výměna lehká nebo na servis - nejsem automechanik...)?Jo a když už jsme u toho, za kolik se dá sehnat funkční spínač?
10/1/2007 17:03:40
Pokud mas origos spinac, tak s nim nic neudelas, byla to jeden cas
permanentni zavada. Zacal jsem pouzivat spinac z Avie, ten se dela i v
provedeni s malym sroubkem mezi kontaktama, ale musi bejt novej jinak s nim
nikdo nehne. Kazdopadne avijackej funguje i pri malem seslapnuti a hlavne
vydrzi.
Metrák
9/1/2007 19:24:11
Musíš vyměnit spínač brzdovek-tohle dělá před smrtí.Prostě potřebuje na sepnutí větší tlak.Pokud vím tak štelovat se nedá.Podle mých zkušeností ti bude fungovat asi ještě 2-3 měsíce a pak přestane spínat úplně-budeš bez brzdových světel....
vlada
9/1/2007 18:44:25
Potřeboval bych poradit, jak nastavit spínání brzdových světel, mě se totiž rozsvítí až na silný sešlap, a to už brzdí dost, takže v normálnim provozu vlastně nesvítí. Ale chtěl bych citlivost vyšší, protože nikdy nevíte jak ten za váma přemejšlí... Asi před půl rokem to svítilo lepší myslim... Pls poraďte...
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Brzdová světla

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2020 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist