1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
Brzdová světla (13)
Pita
17/10/2009 20:12:45
Děkuji za radu, vyměnim ho :-)))
Pavel JHB Profil uživatele
17/10/2009 16:09:18
Pita> Na 99% ano, pro klid duse ho muzes zkusit povolit, jestli nezhasne. Ja
bych to ale moc neresil, spinac je na chlup stejnej se starou Avii atp. a
stoji par korun. Ja ho napr ve vsech W353 menil preventivne, protoze nemecke
spinaly vzdy pri vetsim tlaku.
Pita
17/10/2009 11:20:47
To Pavel JHB : pokud odpojím FASTONY od tlak. spinače tak světla zhasnou. Znamená to, že je spinač vadný ?
17/10/2009 10:19:24
Eda> proc tak slozite? Nez si uspinim ruce, tak je nejjednodusi odpojit
konektory ze spinace, aby se pripadne vyloucil vlastni spinac.
Pita
17/10/2009 09:40:23
Ok.. Vůli na pedálu mám tak asi 1cm. Mám povolit všechny 3 trubičky a nebo jen tu horní ? (přikládám foto). Nemůže to být třeba problém v tlakovém spinači?
Přílohy:  obraz008.jpg (207,9 kB)
Eda Profil uživatele
16/10/2009 19:56:14
Pito, v prvé řadě povol odvzdušňovací šroub na halavním brzdovém válci, aby poklesl tlak v systému. Když máš dvouokruhový válec povol trubičky. Asi máš nastavenou malou vůli na pedálu - pedál musí jit zmačknout asi 1 cm zdvihu až začne tlačit brzdový válec.
Pita
16/10/2009 19:03:52
Zdravím Vás,
Vážení mám problém s brzdovými světly. Po ukončení jízdy a vypnutí světel+motoru, mi stále svítí zadní brzdová světla (nakonec jse "vycuknul" + pól u akumul.). Prosím máte s tim někdo zkušenosti?
majatrabi Profil uživatele
13/1/2007 09:15:11
Jeste se da pouzit brzdovy spinac od skodovky 100MB. Myslim. Ten se kazdopadne da seridit.
Mr_Kuj Profil uživatele + foto
10/1/2007 22:30:25
Nie, nic sa nestane, kludne ho vymen. Stary vysrobuj a nasrobuj tam novy. Pred nasrobovanim noveho do neho pripadne tenkou striekackou s ihlou strekni trochu brzdovky do spinaca. Potom ho normalne nasrobuj, pripadne na koniec este odvzdusni brzdovy valec, ale nie je to spravidla nutne.
vlada
10/1/2007 21:58:10
No, tak to mám teda radost... Ale ten spínač je umístěn v brzdovém válci, takže když ho budu chtít vyměnit, nevyteče brzdovka, nebo nebude s tím nějaký problém ohledně štelování brzd?(prostě je výměna lehká nebo na servis - nejsem automechanik...)?Jo a když už jsme u toho, za kolik se dá sehnat funkční spínač?
10/1/2007 17:03:40
Pokud mas origos spinac, tak s nim nic neudelas, byla to jeden cas
permanentni zavada. Zacal jsem pouzivat spinac z Avie, ten se dela i v
provedeni s malym sroubkem mezi kontaktama, ale musi bejt novej jinak s nim
nikdo nehne. Kazdopadne avijackej funguje i pri malem seslapnuti a hlavne
vydrzi.
Metrák
9/1/2007 19:24:11
Musíš vyměnit spínač brzdovek-tohle dělá před smrtí.Prostě potřebuje na sepnutí větší tlak.Pokud vím tak štelovat se nedá.Podle mých zkušeností ti bude fungovat asi ještě 2-3 měsíce a pak přestane spínat úplně-budeš bez brzdových světel....
vlada
9/1/2007 18:44:25
Potřeboval bych poradit, jak nastavit spínání brzdových světel, mě se totiž rozsvítí až na silný sešlap, a to už brzdí dost, takže v normálnim provozu vlastně nesvítí. Ale chtěl bych citlivost vyšší, protože nikdy nevíte jak ten za váma přemejšlí... Asi před půl rokem to svítilo lepší myslim... Pls poraďte...
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Brzdová světla

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist