1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

 
 

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
problémy se spojkou (5)
Pavel JHB Profil uživatele
2/1/2007 18:46:16
Niceho se neboj, funguje to jak pise Ivos. Pokud se bude tocit motor a mas
trosku citu tak zadne pocitani zubu nebude. Hlavne nezapomen, ze jses bez
spojky v pripade nahle reakce funguji reflexy :-) Pokud se ti podari spojku
uskubnout, nezapomen ji trosku potrapit. Vim je to nelidske, ale zaroven ji
tim vysusis a snizis pravdepodobnost vyskytu zavady.
Jara 600 Profil uživatele
2/1/2007 17:28:29
Díky Ivoši. Tak to asi nechám až na jaro a vyzkouším nejdřív tvůj postup a uvidím. A to tu rychlost tam mám nacpat normálně i "přes zuby"? Uf, to budu teda trpět. I když při jízdě by to nemuselo být tak hrozné.
Ivosh Profil uživatele + foto
2/1/2007 16:52:37
Jeste dodatek. Pokud nemas kopec, nebo se ti nepodari zaradit behem jizdy, nech se roztahnout nebo rozltlacit se zarazenou jednickou nebo dvojkou (ale bacha, nemas moznost behem rozjizdeni moznost spojku vyslapnout). Pak pokracujes jako v predchozim pripade.
Ivosh Profil uživatele + foto
2/1/2007 16:47:19
Take se nam to stalo. Spojka se nam behem renovace pseudoveterana prilepila a nesla rozpojit, neslo zaradit. Jedno reseni je zamozrejme spojku vymontovat a opravit. My zkusili spojku rozlepit hroubou silou v nadeji, ze to nebude posledni jizda spojky. Nebyla. Nastartujes na volnobeh, pak se rozjedes nejlepe z kopce a po rozjeti zaradis nejaky kvalt, ktery se necha (krome ctverky). Pak uz muzes normalne jet a zatezi na spojku (pridavanim, ubiranim plynu a seslapavanim pedalu) zkusit spojku rozlepit. Nam se zadarilo a vuz pak jezdil normalne.
Jara 600 Profil uživatele
2/1/2007 15:55:11
Tak jsem chtěl v minulých teplých dnech projet po delší době (cca 3 měsíce) svého trabíka a ejhle... ani jsem nevyjel z garáže. Vyšlápnu spojku, lanko normálně funguje, ale zařadit nejde... Nevíte jak z toho? Díky za každou radu nebo postřeh.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: problémy se spojkou

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:
 
Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2021 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist