1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Výrobné štítky (6)
Pavel JHB Profil uživatele
27/4/2007 17:02:45
mp> [URL]
mp Profil uživatele + foto
27/4/2007 14:34:26
Vyrobí mi někdo štítek na Trabiho? Mám na mysli ten ražený s číslem karoserie, hliníkový s rokem výroby nejspíš nepotřebuji.
Tomáš Kouřil Profil uživatele
29/3/2007 17:17:49
odpovezeno majlem, ale i pro ostatní - m 22 má císlo ramu poblíž klaksonu.Dobře je vidět po demontáži masky přední a utření oleje, který tam určitě bude.jinak stítek s císlem a datem vyroby, je v kabine za sedacko ridice. ale na evidencni kontrole chteji videt cislo ramu.takže tak.
Radek Langhammer Profil uživatele
24/3/2007 13:56:27
Koupil Multikaru m22 S3,ale nemá výrobní štítek. Zajímalo by mě jestli je vyraženéno číslo na rámu (a kde) nebo kde je číslo motoru a nebo radu jak uvést vozidlo do provozu.
Děkuji
jiřík
10/12/2006 15:24:00
cislo na podbehu se myslim ani nikde neevidovalo, je to nejake pomocne cislo dilu
Peter
9/12/2006 20:34:31
Dnes som zistil 1 zaujímavosť-podla overovacieho nástroja na tejto stránke mi nesedí 1 výrobné číslo-nad nádržou to viem to sedí to je karoséria ale ěšte 1 štítok je pod ind. cievkami a to nesedí nikde. A ešte niečo-na 1980 mám taký oblý elipsovitý štítok ani to nesedí. Za prípadné odpísanie ďakujem vopred
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Výrobné štítky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist