1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Céeska (9)
Nabídka půjček pro všechny
25/10/2019 17:00:00
Nabídka půjček pro všechny
Zajistíme pro vás spotřební pomoc ve výši 5 000 až 8 000 000 EUR. Pokud svou přihlášku zkontrolujete do několika hodin, okamžitě vám zaplatíme. možnost předčasného splacení. Splatnost 6 - 360 měsíců. Pro zaměstnance, důchodce, dodavatele, zákazníky po platební neschopnosti. Pomoc může získat kdokoli
E-mail:mariakova0@post.cz
Přílohy:  1.jpg (9,2 kB)
Tom D-lux
11/12/2006 21:06:11
Zdravím všechny,tu spodní měl děda na T601 z roku 1974 a byla smaltovaná (ale kdy se tam objevila to netuším - jsem vyrobený v roce 1976). Pak ta vpravo bude asi hliníková, dávali jsme ji s otcem na pro nás "nového" Fiata 125P asi v roce 1985-86.
RadimPRW
22/11/2006 07:09:38
Chtěl bych jen doplnit předchozí názory - ta spodní tabulka s užšími písmeny je cca z r. 1975, sám jsem takovou tehdy koupil a donedávna ji ještě měl schovanou. Chtěl jsem si ji tehdy namontovat na motorku, ale pak od toho nápadu upustil:-)). Tvar písmen opravdu záleží spíše na konkrétním výrobci než na stáří.
Ivosh Profil uživatele + foto
20/11/2006 10:11:22
Ještě mi kousek koberce zbyl, jak jsem ho stříhal. Kdybys chtěl... :-)

Ne, vážně. Našel by sis čas nějaké ty fotky s označením stáří přiložit? Byl bych vděčný. Víceméně stejný dojem stáří značek mám též.

!!! Jinak teď koukám, že jsem napsal nesmysl. Smalt je ta VLEVO nahoře, ne ta vpravo nahoře, jak jsem psal.
Vašek D.
20/11/2006 09:47:03
Levá horní je nejstarší, pak spodní a nejmladší je ta vpravo nahoře (tu má ještě doma kdekdo). To je můj názor podložený fotkami ze SM. PS: Ivoshi, mate doma pěknej koberec:-)
20/11/2006 09:24:44
Jen doplnim, ze jeden pan na burze mi tvrdil, ze ten smalt jsou 60. roky, ostatni prej 70. leta. Vzor "3" jsme videli nedavno v Brne, de facto stejny tvar i pismena, ale plastovy, byl osazen na nejakem Moskvici z prvni polovice 70. let.
Tommy FORSAGE
20/11/2006 08:38:15
Myslím si, že nejmladší bude ta vpravo (za nesmyslných 120,-) z nějakých 70. let a nejstarší ta smaltovaná, protože kdo by se tvořil se smaltem v době novějších technologii, ale podle fontu písma vypadá ta spodní ještě starší?!
Pavel JHB Profil uživatele
20/11/2006 08:37:30
Ivosh> Pokud mne pamet neklame, tak to ma byt u klasickych komunistickych
MPZ obyc plech, mensi prolisovana pismena. Tzn kombinace 2+3. Vzhledove mi
pripada ta posledni jako podstatne starsi, prvni dve by odpovidaly. Ono ale
urceni bude dost slozite, jelikoz MPZ zpravidla vyraBELY ruzna VD invalidu a
ke konci pridruzene vyroby JZD. Pokusim se prohlednout fotky naseho auta +
konzultovat s kolegou.
19/11/2006 22:22:10
Mám dotaz na pamětníky nebo znalce. Mám tři staré MPZ z dob, když ještě naše
země byla kapku větší. Jen nevím, jak je která stará. Uměl byste je někdo
aspoň zhruba zařadit? Viz foto.

Ta vpravo nahoře je smalt, jen velmi mírně profilovaný, ale pěkně těžký.
Zbylé dvě jsou tenký lisovaný plech s výraznými prolisy písmen.
Přílohy:  ceeska.jpg (207,0 kB)
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: Céeska

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist