1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

seřadit vzestupně/sestupně
S trabim do Afriky (9)
Dan Profil uživatele + foto
12/12/2006 01:27:35
To Viktor: zesileni zadni pruziny misto lstiveho prahu jste resili pridanim listu do pera? Jesli jo, jak se to dela? Docela by mne to zajimalo kvuli zvyseni nosnosti trabiho.
HaD
16/11/2006 21:04:33
to je ono :-)
Viktor
16/11/2006 19:26:38
Jo to napadlo mě :-) Je to dveřní práh zakoupený v Košicích,neboť nám to jelo po dorazech.
[URL]
Teď už to máme udělané líp.
HaD
15/11/2006 13:57:38
asi před rokem jsem četl na netu, jak nějací češi jeli s Trabantem kolem půl světa, několikrát (pokaždé s jiným a jinam), bohužel už si stránky nepamatuju... Nejvíc mě dostala fotka, kdy Trabant jede do kopce po nějaké ani né polňačce, spíš tankodromu, kde jsou vyjetý koleje, že by tam traktor zapadl (Trabi jel samozdřejmě jednou stranou po prostředku, druhou vně toho vyjetýho rygolu) a zadní listový pero měl podložené nějakým kusem dřeva!
Fil
14/11/2006 20:23:57
A tady je ještě jeden link [URL]
Fil
14/11/2006 20:18:35
Link na web máš v tom druhém příspěvku, jinak link přímo na jeden z trabi teamů je zde [URL]
orel Profil uživatele
14/11/2006 19:55:04
to: Fill
nemas prosim ta na to link??????vdaka

Fil
14/11/2006 19:54:56
Nepřečetl jsem si podmínky, takže mi to nevložilo odkaz, tady je: [URL]
Fil
14/11/2006 19:53:21
Nevím, jestli to tady už neproběhlo, ale náhodou jsem našel na webu jednu rallye, kde se do pouští vydal vedle dalších běžných vozidel také trabant. Je tam i bohatá fotogalerie.
na začátek předchozí  1  další na konec

Odepsat na: S trabim do Afriky

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2019 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist