1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Hodnocení knihy Jan Tuček: Trabant (32)
miss rose
8/1/2018 08:42:14
Jsme křesťanská organizace vytvořená k tomu, aby pomohla lidem v potřebách pomoci, jako je finanční pomoc. Takže pokud procházíte finančními potížemi nebo jste v nějakém finančním nepořádku a potřebujete finanční prostředky na zahájení svého podnikání nebo potřebujete půjčku vypořádáte svůj dluh nebo splácíte své účty, začnete pěkné podnikání nebo máte těžké získat kapitálový úvěr od místních bank, kontaktujte nás dnes prostřednictvím e-mailu missroseloanfirm@hotmail.com pro bible říká "" Lukáš 11:10 Každý, kdo ptá se přijímá; ten, který hledá, najde; a tomu, kdo klepá, budou otevřeny dveře. "Takže nenechte tuto příležitost projít, protože Ježíš je stejný včera, dnes a navždy více. Prosím, to je pro vážné smýšlející a Boha, který se bojí lidí.
Nabídka nouzových půjček mezi jednotlivci.
27/8/2017 09:05:47
Vážený pane & paní
Jsem paní Marie Jeffreyová, obchodovatelka, která působí v několika oblastech činnosti a po finančních potížích, s nimiž se potýkalo několik lidí po celém světě. Rozhodla jsem se ve spolupráci s právníky a mým notářem o poskytnutí půjček mezi jednotlivci a vůbec Lidé, kteří potřebují. Takže pokud jde o úvěrové potřeby mezi jednotlivci, abyste se vyrovnali s finančními potížemi, ať už oživit své aktivity nebo realizovat projekt, abyste konečně překonali patovou situaci způsobenou bankami tím, že odmítnete své žádosti o úvěr , Mohu vám poskytnout půjčky od 5 000 EUR do 500 000 EUR s úrokovou sazbou 3% na částku, kterou potřebujete, a se splátkovými podmínkami, které vám ulehčí život. Zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci:
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
Jste banka, banka zakázána a nemáte prospěch bank, nebo lépe máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů, finančních prostředků na investice do podnikání. Pokud potřebujete půjčku, neváhejte nás kontaktovat, abyste se dozvěděli více o našich podmínkách. Pro další informace nás prosím kontaktujte
Email: mariejeffrey96@gmail.com
Přílohy:  9c574b1d.jpg (68,6 kB)
27/8/2017 09:05:38
Vážený pane & paní
Jsem paní Marie Jeffreyová, obchodovatelka, která působí v několika oblastech činnosti a po finančních potížích, s nimiž se potýkalo několik lidí po celém světě. Rozhodla jsem se ve spolupráci s právníky a mým notářem o poskytnutí půjček mezi jednotlivci a vůbec Lidé, kteří potřebují. Takže pokud jde o úvěrové potřeby mezi jednotlivci, abyste se vyrovnali s finančními potížemi, ať už oživit své aktivity nebo realizovat projekt, abyste konečně překonali patovou situaci způsobenou bankami tím, že odmítnete své žádosti o úvěr , Mohu vám poskytnout půjčky od 5 000 EUR do 500 000 EUR s úrokovou sazbou 3% na částku, kterou potřebujete, a se splátkovými podmínkami, které vám ulehčí život. Zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci:
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
Jste banka, banka zakázána a nemáte prospěch bank, nebo lépe máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů, finančních prostředků na investice do podnikání. Pokud potřebujete půjčku, neváhejte nás kontaktovat, abyste se dozvěděli více o našich podmínkách. Pro další informace nás prosím kontaktujte
27/8/2017 09:05:37
Vážený pane & paní
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
27/8/2017 09:05:33
Vážený pane & paní
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
27/8/2017 09:05:33
Vážený pane & paní
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
ptak1
26/12/2006 20:56:10
Dokonce je tom i "reklama" na tyto stranky. Urcite maji tvurci techto stranek radost.
Mikeš
26/12/2006 11:32:53
Ta knížečka je skvělá...našel jsem ji pod stromečkem a měl jsem z ní mooc velkou radost...Už ji mám rozečtenou a nedám z ruky!!
Viktor
25/12/2006 20:01:05
Knihu koupíš třeba zde.
Já jsem ji četl o vánocích a je zajímavá ale smutná.

[URL]
Tomáš Kouřil Profil uživatele
25/12/2006 11:44:24
Jo knížku jsem dostal naježenou.....a jsem spokojeny.pekne cteni a obrázky.
Pavel JHB Profil uživatele
24/12/2006 22:58:43
Vzhledem k tomu, ze jsem byl letos hodnej dostal jsem od Jeziska knizku a k ni i pekne trabi-triko. Heeec. Knihu jsem uz prolistoval, cekal jsem akorat trosku vic pismenek, jinak spokojenost.
Petr Profil uživatele
22/12/2006 18:16:17
dej si na Seznamu do vyhledávače "Jan Tuček-Trabant" a hned ti to nabídne několik možností. Zkus tu první. Jinak cena je 269,- Kč
hany601
22/12/2006 12:06:22
Ahoj!Mate nekdo adresu kde se da koupit ta kniha pres net,nebo kde ji sezenu?Ten clanek v motor journalu jsem cetl a rekl bych ze dost dobry!
Ivosh Profil uživatele + foto
20/12/2006 09:14:44
Ano, myslím, že článek o Trabantech v časopise Motor Journal je pěkné shrnutí historický faktů a dat do hutného textu, který je vždy dobré mít po ruce. Poněkud více mne zaujal článek o P 70, který líčí osobní subjektivní zkušenosti s tímto nevšedním vozidlem. Pro mne velmi překvapující, až odrazující... :-)
Vašek D.
19/12/2006 19:55:48
Jo, opravdu to číslo za tu stovku stojí.
Pappe
19/12/2006 16:17:04
Tak oprava, stránek hlavního článku je celkem 12:-)
Pappe
19/12/2006 16:14:19
Právě jsem se vrátil z Makra a mám před sebou konečně prosincové číslo tohoto časopisu.
Kromě již zmíněných 7 stránek věnovaných vozu Trabant je v časopisu ještě článek o životě s P70 a celá zadní stránka časopisu je opět věnovaná našemu nesmrtelnému vozidlu.
Václav Dekoj
15/12/2006 20:08:03
Časopis mají opravdu skoro všude, leč pouze listopadové číslo... Takže ho zatím nemám.
Pappe
15/12/2006 18:21:13
V Praze ho mají na dost místech, v centru by ho měli mít v každé trafice. Jinak ho mají ještě v nějakých knihkupectvích a taky v Makru a viděl jsem ho snad i v Globusu..
Hoda Profil uživatele
15/12/2006 12:28:38
Jěšte me prosím Vláďo řekni kde ho seženu.byl jsem jak v knihovnách,na pumpe v trafice a nikde nemaji.díky.
VlaVla Profil uživatele + foto
12/12/2006 14:45:29
Právě jsem se dozvěděl horkou novinku od autora knihy. Tento týden vychází veteránský časopis Motor Journal, kde je věnováno devět stránek vozům Trabant, takže by neměl chybět v žádné knihovně. Jsou tam barevně některé fotky, které se v knize nachází jenom černobíle.
Přílohy:  motorjournal1206.jpg (72,3 kB)
Lážo
2/12/2006 18:05:23
Já ji dostanu až k Ježíšku, tak jsem napnutej jak struna.
Peter
29/11/2006 15:42:40
Práve mi včera prišla poštou.Dosť obrázkov ako u vśetkých kníh od Jana Tučeka.Podľa mňa je dosť dobrá!
Hoda Profil uživatele
29/11/2006 15:40:07
Taky jsem si ji koupil a jsem spokojený knižka je pěkná.
Karel Profant Profil uživatele
29/11/2006 13:29:49
Snad mi jí Ježíšek koupí
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Hodnocení knihy Jan Tuček: Trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2018 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist