1955-1991
Trabant.cz
Motiv dne
... diskuzní fórum
přihlášení

Nejste zaregistrovaní? Registrace na Trabant.cz je zdarma a přinese Vám řadu výhod.

Výpis vlákna

Hodnocení knihy Jan Tuček: Trabant (31)
Nabídka nouzových půjček mezi jednotlivci.
27/8/2017 09:05:47
Vážený pane & paní
Jsem paní Marie Jeffreyová, obchodovatelka, která působí v několika oblastech činnosti a po finančních potížích, s nimiž se potýkalo několik lidí po celém světě. Rozhodla jsem se ve spolupráci s právníky a mým notářem o poskytnutí půjček mezi jednotlivci a vůbec Lidé, kteří potřebují. Takže pokud jde o úvěrové potřeby mezi jednotlivci, abyste se vyrovnali s finančními potížemi, ať už oživit své aktivity nebo realizovat projekt, abyste konečně překonali patovou situaci způsobenou bankami tím, že odmítnete své žádosti o úvěr , Mohu vám poskytnout půjčky od 5 000 EUR do 500 000 EUR s úrokovou sazbou 3% na částku, kterou potřebujete, a se splátkovými podmínkami, které vám ulehčí život. Zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci:
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
Jste banka, banka zakázána a nemáte prospěch bank, nebo lépe máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů, finančních prostředků na investice do podnikání. Pokud potřebujete půjčku, neváhejte nás kontaktovat, abyste se dozvěděli více o našich podmínkách. Pro další informace nás prosím kontaktujte
Email: mariejeffrey96@gmail.com
Přílohy:  9c574b1d.jpg (68,6 kB)
27/8/2017 09:05:38
Vážený pane & paní
Jsem paní Marie Jeffreyová, obchodovatelka, která působí v několika oblastech činnosti a po finančních potížích, s nimiž se potýkalo několik lidí po celém světě. Rozhodla jsem se ve spolupráci s právníky a mým notářem o poskytnutí půjček mezi jednotlivci a vůbec Lidé, kteří potřebují. Takže pokud jde o úvěrové potřeby mezi jednotlivci, abyste se vyrovnali s finančními potížemi, ať už oživit své aktivity nebo realizovat projekt, abyste konečně překonali patovou situaci způsobenou bankami tím, že odmítnete své žádosti o úvěr , Mohu vám poskytnout půjčky od 5 000 EUR do 500 000 EUR s úrokovou sazbou 3% na částku, kterou potřebujete, a se splátkovými podmínkami, které vám ulehčí život. Zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci:
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
Jste banka, banka zakázána a nemáte prospěch bank, nebo lépe máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů, finančních prostředků na investice do podnikání. Pokud potřebujete půjčku, neváhejte nás kontaktovat, abyste se dozvěděli více o našich podmínkách. Pro další informace nás prosím kontaktujte
27/8/2017 09:05:37
Vážený pane & paní
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
27/8/2017 09:05:33
Vážený pane & paní
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
27/8/2017 09:05:33
Vážený pane & paní
* Finanční
* Úvěr na nemovitosti
Investiční úvěr
* Auto úvěr
* Konsolidační dluh
* Credit line
* Druhá hypotéka
* Zpětné nákupy
* Osobní půjčky
ptak1
26/12/2006 20:56:10
Dokonce je tom i "reklama" na tyto stranky. Urcite maji tvurci techto stranek radost.
Mikeš
26/12/2006 11:32:53
Ta knížečka je skvělá...našel jsem ji pod stromečkem a měl jsem z ní mooc velkou radost...Už ji mám rozečtenou a nedám z ruky!!
Viktor
25/12/2006 20:01:05
Knihu koupíš třeba zde.
Já jsem ji četl o vánocích a je zajímavá ale smutná.

[URL]
Tomáš Kouřil Profil uživatele
25/12/2006 11:44:24
Jo knížku jsem dostal naježenou.....a jsem spokojeny.pekne cteni a obrázky.
Pavel JHB Profil uživatele
24/12/2006 22:58:43
Vzhledem k tomu, ze jsem byl letos hodnej dostal jsem od Jeziska knizku a k ni i pekne trabi-triko. Heeec. Knihu jsem uz prolistoval, cekal jsem akorat trosku vic pismenek, jinak spokojenost.
Petr Profil uživatele
22/12/2006 18:16:17
dej si na Seznamu do vyhledávače "Jan Tuček-Trabant" a hned ti to nabídne několik možností. Zkus tu první. Jinak cena je 269,- Kč
hany601
22/12/2006 12:06:22
Ahoj!Mate nekdo adresu kde se da koupit ta kniha pres net,nebo kde ji sezenu?Ten clanek v motor journalu jsem cetl a rekl bych ze dost dobry!
Ivosh Profil uživatele + foto
20/12/2006 09:14:44
Ano, myslím, že článek o Trabantech v časopise Motor Journal je pěkné shrnutí historický faktů a dat do hutného textu, který je vždy dobré mít po ruce. Poněkud více mne zaujal článek o P 70, který líčí osobní subjektivní zkušenosti s tímto nevšedním vozidlem. Pro mne velmi překvapující, až odrazující... :-)
Vašek D.
19/12/2006 19:55:48
Jo, opravdu to číslo za tu stovku stojí.
Pappe
19/12/2006 16:17:04
Tak oprava, stránek hlavního článku je celkem 12:-)
Pappe
19/12/2006 16:14:19
Právě jsem se vrátil z Makra a mám před sebou konečně prosincové číslo tohoto časopisu.
Kromě již zmíněných 7 stránek věnovaných vozu Trabant je v časopisu ještě článek o životě s P70 a celá zadní stránka časopisu je opět věnovaná našemu nesmrtelnému vozidlu.
Václav Dekoj
15/12/2006 20:08:03
Časopis mají opravdu skoro všude, leč pouze listopadové číslo... Takže ho zatím nemám.
Pappe
15/12/2006 18:21:13
V Praze ho mají na dost místech, v centru by ho měli mít v každé trafice. Jinak ho mají ještě v nějakých knihkupectvích a taky v Makru a viděl jsem ho snad i v Globusu..
Hoda Profil uživatele
15/12/2006 12:28:38
Jěšte me prosím Vláďo řekni kde ho seženu.byl jsem jak v knihovnách,na pumpe v trafice a nikde nemaji.díky.
VlaVla Profil uživatele + foto
12/12/2006 14:45:29
Právě jsem se dozvěděl horkou novinku od autora knihy. Tento týden vychází veteránský časopis Motor Journal, kde je věnováno devět stránek vozům Trabant, takže by neměl chybět v žádné knihovně. Jsou tam barevně některé fotky, které se v knize nachází jenom černobíle.
Přílohy:  motorjournal1206.jpg (72,3 kB)
Lážo
2/12/2006 18:05:23
Já ji dostanu až k Ježíšku, tak jsem napnutej jak struna.
Peter
29/11/2006 15:42:40
Práve mi včera prišla poštou.Dosť obrázkov ako u vśetkých kníh od Jana Tučeka.Podľa mňa je dosť dobrá!
Hoda Profil uživatele
29/11/2006 15:40:07
Taky jsem si ji koupil a jsem spokojený knižka je pěkná.
Karel Profant Profil uživatele
29/11/2006 13:29:49
Snad mi jí Ježíšek koupí
DAN FANDA
24/11/2006 17:55:55
Taky se na ní těším a jsem rád, že knížka o Trabantech vyšla.
na začátek předchozí  1 | 2  další další

Odepsat na: Hodnocení knihy Jan Tuček: Trabant

Text: Kdo jsi:  E-mail: 
Vlákno:

Příloha:       

Pro zvýraznění částí textu můžete používat dvě HTML značky: <b>tučně</b>, <i>kurzívou</i>.
Pozor! NEZAPOMEŇTE uvést v ukončovací značce lomítko (/), jinak můžete ztučnit nebo zkurzívnit celý text na stránce.

Odkazy na jiné stránky pište jako http://www.neco.cz/stranka.html. Odkaz se nahradí textem zástupným textem [URL], který bude po kliknutí směřovat jako aktivní link na požadovanou adresu.

Příspěvek neprochází korekturou, ale putuje ihned na stránky. K příspěvku lze přiložit jakýkoliv soubor do velikosti 1 MB. Tento soubor si bude pak moci každý stáhnout odkazem jednoduše přímo z diskuzního fóra. Kolonka e-mail není povinná.

© 2017 Trabant.cz  •  Všechna práva vyhrazena. Chcete-li něco veřejně použít, raději se nás zeptejte, rádi pomůžeme.  •  info@trabant.cz TOPlist